Mobilā versija
+6.8°C
Lilita, Irita, Ita
Ceturtdiena, 27. oktobris, 2016
30. aprīlis, 2015
Drukāt

Strīds par hokeju izvēršas pamatīgā kautiņā (1)

Foto - Stock.xchngFoto - Stock.xchng

Pagājušajās brīvdienās kādā ēstuvē Rīgā vairāku vīriešu kaislīga diskusija par hokeju pāraugusi konfliktā un pēcāk – arī kautiņā, liecina Valsts policijas informācija.

Policijā klāsta, ka Rīgas Teikas iecirknim pagājušajās brīvdienās ziņots par kautiņu Deglava iela. Policisti ieradās notikuma vietā un noskaidroja, ka starp divām vīriešu kompānijām bija izcēlusies diskusija par hokeju, kas pāraugusi konfliktā un pēcāk arī kautiņā.
Kautiņa laikā divi vīrieši bija nodarījuši miesas bojājumus pārējiem trim vīriešiem un pēc tam aizgājuši no notikuma vietas.

Policisti noskaidroja aizdomās turamās personas un uzsāka viņu meklēšanu. Trešdien Teikas iecirkņa darbinieki sadarbībā ar Valsts policijas Organizētās noziedzības apkarošanas pārvaldes darbiniekiem aizturēja 1980. un 1983. gadā dzimušus vīriešus. Abi aizturētie jau iepriekš bija nonākuši policijas redzeslokā.

Šobrīd ir uzsākts kriminālprocess par huligānismu, ja to izdarījusi personu grupa vai tas saistīts ar miesas bojājumu nodarīšanu cietušajam. Par šādu nodarījumu vīriešiem var draudēt brīvības atņemšana uz laiku līdz pieciem gadiem.

Ceturtdien abiem aizturētajiem piemērots drošības līdzeklis apcietinājums.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Hokejs ir sūc. Kāpēc tas jāuztur no nodokļu maksātāju naudas? Tā notiek tikai Latvijā. Citur pasaulē hokejs maksā nodokļus.

Psihiatrijas krēslas zona: valsts svētlaimīgā neziņā par slimu noziedznieku likteniViņi var pazust kādā spraugā, kas radusies Veselības un Tieslietu ministrijas sadarbībā. Viņi ir psihiski slimi cilvēki, kuri sava veselības stāvokļa dēļ izdarījuši noziedzīgus nodarījumus, tajā skaitā arī vardarbīgus, ar letālām sekām.
Saimniece "Liekrūzēs" pēc postošā ugunsgrēka: Esam lūzuma punktā (27)Kopš postošā ugunsgrēka Latvijā pazīstamajā saimniecībā “Lielkrūzes” pagājušas dažas dienas, taču saimniece Valentīna Dolmane atzīst – joprojām esam kā paralizēti. Saimniecība jau
Draugiem Facebook Twitter Google+