×
Mobilā versija
Brīdinājums +19.6°C
Hermīne, Estere
Pirmdiena, 16. jūlijs, 2018
4. janvāris, 2018
Drukāt

Svaigi nopirktu auto samīca kā skārda bundžu. Traģiska avārija apdzīšanas laikā (14)

Screenshot at 2018-01-04 20-51-28

Traģiska avārija notikusi apdzīšanas laikā uz Tallinas šosejas – vieglā automašīna iebrauca pretējā joslā, kur sadūrās ar kravas auto.

Šajā posmā ieteicamais braukšanas ātrums ir 70 km stundā. Noskaidrots, ka autovadītāja mēģināja apdzīt divus spēkratus.

Avārijā ir viens bojāgājušais – vieglās automašīnas pasažiere,

Auto bija nopirkts nesen – nebija mēroti pat 100 kilometri, vēsta LNT raidījums “Degpunktā”.

Pievienot komentāru

Komentāri (14)

 1. 47 gadu auto, moto, velo vadīšanas prakse Atbildēt

  Auto klasika, avārija diennakts tumšā laikā, divu smago fūru apdzīšanas manevra laikā uz ceļa ar vienu joslu katrā virzienā. Protams ka var bļaut un visu vainu novelt uz autovadītāju 32 gadus vecu sievieti. Vai viņa jauna, nepieredzējusi, vai pārgalvīga, varbūt dzērāja, liekas ka nē. Vienkārši ceļš ir tik plats kā taciņa uz lauku mazmājiņu ar sirsniņu durvīs. Divu fūru kopējais garums, + atstarpe starp fūrēm, + attālums starp priekšējās fūres priekšu la atgrieztos savā joslā – kopā kādi 80 metri. Tumsā jau vizuāli pēc pretimbraucošā auto gaismām attālumu ir ļoti grūti, pat neiespējami noteikt. Vainīgie ir trīsi – 1. šaurais ceīš, 2. fūres kuras brauc tandēmā cieši viena aiz otras apgrūtinot apdzīšanu, 3. pati autovadītāja, nenovērtējot visus šos apstākļus. Latvijā, kā tranzītvalstij, kravu pārvadāšanai piemērotu ceļu nav, ir tikai atsevišķi posmi.

  • Patiesībā tu, bērniņ, nemaz neesi redzējis šauru ceļu. Pēc tavas “diženās” teorijas, piemēram, Lielbritānijā visiem auto būtu jāmētājas pa grāvjiem. Visās jūsu avārijās ir vainojams “autovadītāju” nenormālais stulbums un agresivitāte. Ja tas dumais bābietis ir bez smadzenēm, tad tur nav jāvaino, ne ceļš, ne auto marka, ne smago mašīnu atrašanās uz ceļa.

   • kā tad! 5. janvāris, 2018 15:41 Atbildēt

    Tas ir starpvalstu ceļš Latvija – Igaunija, neiet runa par ceļu no Ciblas uz Franopoļi un pa to ja arī brauc fūre, tad dienā varbūt arī tikai viena. Šeit vienā punktā satikās trīs fūres un pa vidu vieglais, tādas situācijas uz maziem ceļiem nenotiek. To ka tu nosauc mani par bērniņu, vari attiecināt vairāk uz sevi, jo esmu braucis gan pa Sibīrijas taigas ceļiem, gan arī pa tundru un Krievijas Eiropas daļu. Nesen bija intervija ar vienu holandiešu motobraucēju, intervijā korespondents gribēja palepoties ar Krievijas ceļu jauno asfalta klājumu un pajautāja motopbraucēja vērtējumu. Holandietis, apceļojis visus kontinentus, braucis pa daudzu valstu ceļiem intervijā atklāti pateica, ka KRIEVIJĀ ir SLIKTI CEĻI, jo ir šauri un grūti apdzīt kravas auto. Avārija jau notika ne dēļ ātruma pārsniegšanas, avārija notika apdzenot fūres uz šaura ceļa. Aizej TĒTIŅ uz kassi un saņem savus Jūdas grašus par – dumais bābietis ir bez smadzenēm .

    • Tajā vietā ir nepārtrauktā asslīnija un ātruma ierobežojums 70 km apmēram kilometru,jo ceļš iet augšup un lejup ar līkumiem un tas būtu arī jāievēro.Bet kur nu mūsdienās,citiem liekas,ka viņi ir ceļa karaļi un var apdzīt pat nepārredzamā kalna galā,gan jau citi sarausies.Kravas auto arī šodien ir ar jaudīgu dzinēju un brauc tikpat ātri,bet apturēt to ir grūtāk.Vajag jau mazliet domāt ar smadzenēm.

 2. vai tikai tā nav tā pati avārija, kas notika uz Vidzemes šosejas Amatas novadā?

 3. Kam tās licences autoskolām? Atbildēt

  Autoskolas, iemāciet pamatlietas, neriskēt! Nespējiet? Nolieciet licences.

 4. Tas liecina , ka pirkt jaunas mašinas – lieka izšķērdība .

 5. jums tur braukšanas kultūra ir vēl zemāka kā primātiem! jums vispār vajadzētu auzliegt pārvietoties ar motorizētiem transporta līdzekļiem. Idioti!

  • dies vinj zin no kaada di ena tu uz sho visu skaties, bet mees te uz zemes macamies, diemzheel, tik no pashu kljuudaam…

   • no dibena skaties tu. Es dzīvoju Civilizētā Valstī, šeit tādu bezsmadzeņu idiotu, kā konkrētā “autovadītāja”-slepkava uz ceļiem nav tik milzīgā daudzumā kā pie jums tur, ka tu saki “uz zemes”.

 6. Vadītajiem man ir tikai viens ieteikums– prātiņ nāc mājās !!!!

 7. …ja atļautais ātrums 70,tad pēc auto bildes varētu būt 2×70…ja prātiņš nav,tad te ir rezultāts!

Draugiem Facebook Twitter Google+