Mobilā versija
+7.7°C
Gunārs, Vladimirs, Gunis
Ceturtdiena, 8. decembris, 2016
22. oktobris, 2013
Drukāt

Svētki Medemciemā (2)

Foto - Atis JansonsFoto - Atis Jansons

Pagājušajā piektdienā savāds skats bija redzams Jelgavas šosejas kreisajā joslā pie Medemciema. Lietus gāž, ka plīkšķ, vēja brāzmās brīžiem neiztur lietussargi, bet gauži slapji kungi smaidīgi griež lentīti. Ceļu būvētāju rudens svētku laiks ir sācies. Atklājam šogad būvētos ceļus.

Šis te, kuru jaundzimšanas dienā sveica satiksmes ministrs Anrijs Matīss, “Latvijas valsts ceļu” valdes priekšsēdētājs Jānis Lange un SIA “Igate” valdes loceklis Madars Radželis, ir desmit kilometrus garš starptautiskās maģistrāles Rīga–Jelgava–Lietuvas robeža posms. Darbi te tika sākti pērn maijā, projekta kopējās izmaksas 4,6 miljoni latu (no tiem 85% Eiropas Kohēzijas fonda devums).

Svētki. Bet nomaļus kluss un koncentrējies stāv “Autoceļu uzturētāja” šefs Vladimirs Kononovs. Viņa uzņēmumam tuvojas “karstākais” darba laiks. Un, izmantojot gadījumu, kad reportieru kameras darbam gatavas, Kononova kungs parādīja mums netālo (pie Doles HES) ziemas materiālu uzglabāšanas punktu. Tādas sāls un smilšu krātuves LAU ir pavisam 40. Visas laikus uzpildītas un ziemas sezonai gatavas.

Pievienot komentāru

Revolūcija, kas nes attīstību un briesmasTāpat kā cunami vilni, cilvēki digitālās tehnoloģijas sākumā vilni apbrīno, neapzinoties tā spēku un ātrumu
Vietnes "nozagts.com" un "Toma joki" nonākušas arī Drošības policijas redzeslokāSavstarpēji saistītās interneta vietnes "nozagts.com" un "ukradeno.com", kā arī viena no populārākajām sociālā tīkla "Facebook" lapām latviešu valodā "Toma joki" ir Drošības policijas redzeslokā, tomēr dienesta pārstāvji nekomentē šo interneta resursu saistību ar personām, kas saņem Krievijas finansējumu un izplata Krievijas ideoloģisko propagandu.
FOTO: Divi BMW "nesadala" Marijas ielu; viens ietriecas graustā (2)Pēc divu "BMW" automašīnu sadursmes Elizabetes un Marijas ielas krustojumā šovakar, viena no tām ietriecās Marijas ielas graustā.
Draugiem Facebook Twitter Google+