Ekonomika
Nauda

“Swedbank” brīdina par gaidāmajiem traucējumiem bankas darbībā 0


”Swedbank” bankomāts.
”Swedbank” bankomāts.
Foto-LETA

Šonakt, naktī uz 9.februāri no plkst. 00:00 līdz 06:00 notiks ikmēneša IT uzlabojumu ieviešana “Swedbank” sistēmās. Darbu laikā naktī iespējami pārtraukumi “Swedbank” karšu, maksājumu pakalpojumu un internetbankas darbībā, LA.lv informēja bankas pārstāve Kristīne Jakubovska.

Piemēram, tiks papildināta internetbankas paziņojumu ikona, kurā jau šobrīd var saņemt paziņojumu par ienākošajiem e-rēķiniem, kopējo e-rēķinu summu, izgatavotajām jaunām kartēm, maksājumiem, kuriem ir nepieciešams otrs apstiprinājums, no bankas puses parakstītajiem dokumentiem. Turpmāk paziņojumu listei pievienosies paziņojums uzņēmumiem par izejošajiem e-rēķiniem, kam nepieciešams otrs apstiprinājums. Paziņojumu loks tiks paplašināts arī nākotnē.

Uzlabojumi tiks veikti arī karšu mini termināla līgumu apstrādē. Karšu mini terminālis ir unikāla inovatīva karšu maksājumu pieņemšanas ierīce, kam nepieciešams tikai viedtālrunis.

Saistītie raksti

Regulārie sistēmu uzturēšanas darbi tiek veikti naktīs, lai minimizētu neērtību iespējamību. Šādi darbi tiek veikti regulāri, uzturot un pastāvīgi attīstot bankas IT sistēmu un mūsdienīgus pakalpojumus klientiem.

Banka jau iepriekš atvainojas par iespējamiem traucējumiem karšu, maksājumu pakalpojumu un internetbankas darbībā un aicina izturēties ar izpratni.

LA.lv