×
Mobilā versija
Brīdinājums +23.3°C
Jautrīte, Kamila, Digna, Sāra
Ceturtdiena, 19. jūlijs, 2018
11. novembris, 2016
Drukāt

Tenisiste Šarapova atkal kļūs par ANO labas gribas vēstnesi

Foto - Reuters/LETAFoto - Reuters/LETA

Krievu tenisa zvaigzne Marija Šarapova atkal varēs kļūt par ANO labas gribas vēstnesi pēc tam, kad nākamā gada aprīlī beigsies viņas statusa atcelšanas periods saistībā ar dopinga lietošanu, vēsta raidsabiedrība BBC.

Apvienotās Nācijas nākušas klajā ar paziņojumu, ka ar nepacietību gaida iespēju apspriest ar sportisti viņas turpmāko darbību “piemērotā laikā”.

Tenisiste martā atzina, ka janvārī Austrālijas turnīra laikā lietojusi meldoniju, un tika diskvalifēta vispirms uz diviem gadiem, bet pēc apelācijas iesniegšanas – uz 15 mēnešiem.

ANO Attīstības programma iecēla Šarapovu par savu labas gribas sūtni 2007. gada februārī, bet apturēja šo statusu martā, kad viņa atzina meldonija lietošanu.

Šarapova paziņoja, ka lietojusi meldoniju kopš 2006. gada veselības uzlabošanai, bet apgalvoja, ka nav zinājusi par tā aizliegumu, jo lietojusi preparātu ar arī Latvija pazīstamāko nosaukumu – “Mildronāts”.

Jūnijā žurnāls “Forbes” nosauca Šarapovu par pasaulē otro pelnošāko sportisti. Pirmā vieta pieder tenisistei Serēnai Viljamsai.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+