×
Mobilā versija
Brīdinājums +15°C
Melānija, Imanta
Svētdiena, 19. augusts, 2018
30. novembris, 2017
Drukāt

TESTS. Izvēlies logu un uzzini kaut ko jaunu par sevi!

logs

Varētu domāt: ko gan var pateikt pēc tādas vienkāršas bildītes? Bet tie, kuri izgājuši šo testu, jūtas pārsteigti.

Varētu domāt, ka tā ir tikai sakritība, bet to saka vairāki cilvēki. Pārbaudi sevi un noskaidro, vai testa rezultāts atbilst tam, ko tu domā par sevi.

1. logs
Tu vari lepoties ar varenu spītību, kas bieži vien ir drīzāk priekšrocība, nekā trūkums. Tu esi spēcīga personība. Tu parasti sasniedz izvirzītos mērķus, jo skaidri zini, ko gribi panākt. Tomēr tu reizēm neesi līdz galam godīgs, tāpēc arī pats pilnībā neuzticies pasaulei. Savas bailes un pārdzīvojumus gan tu nevienam neatklāj.

2. logs
Tu esi cilvēks, uz kuru var vienmēr paļauties. Aiz tevis radinieki un draugi ir kā aiz akmens mūra. Tevi pazīst arī kā cilvēku, kurš prot glabāt noslēpumus. Tomēr tavās rokās sveši noslēpumi nekad nekļūst par manipulācijas līdzekli. Tev piemīt satriecošs godīgums un kārtīgums.

3. logs
Artistiskums, radošums, vēlme vienmēr būt kustībā — tas ir teikts par tevi. Tai pašā laikā tev patīk reizēm pabūt vienatnē, lai visu klusībā pārdomātu. Tu esi introverts, kurš gūst baudu no saskarsmes ar citiem cilvēkiem.

4. logs
Tu zini, ko vēlies saņemt no dzīves. Tu neatzīsti liekulību un melus. Tava stiprā puse – teikt patiesību tieši acīs. Ja cilvēks vēlas uzklausīt labu un patiesu padomu, viņš iet pie tevis!

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+