Kokteilis
Mīli

TESTS. Izvēlies rozi un uzzini skaistāko sava rakstura noslēpumu 16

Ilustrācija – Fabiosa

1. variants
Tu esi drosmīgs un ārkārtīgi godīgs ekstraverta tipa cilvēks. Tev ir laba intuīcija un izjūta, kas uzreiz konstatē visu melīgo. Tu precīzi zini, ko gribi un kā to sasniegt, turklāt absolūti nebaidoties. Reizēm tevi viegli pievārē stress, tāpēc jāiemācās atslābināties – piemēram, doties pastaigās un baudīt dabas skaistumu.

2. variants
Tev patīk rūpēties par apkārtējiem un gādāt par tiem. Tu vienmēr pārdzīvo par savas ģimenes labklājību un dari visu iespējamo, lai nekas netraucētu tās mieru. Tiesa, reizēm tev gadās uzcelt sienu starp sevi un apkārtējo pasauli. Iemācies pieņemt riskus un pārmaiņas!

3. variants
Tu esi viegli ievainojams cilvēks, kuru viegli var pievārēt emocijas. Reizēm līdzīgiem cilvēkiem šķiet, ka viņi nav savā vietā. Tas viss – jutīguma un pārdzīvojumu dēļ. Nevajag pazemināt savus sasniegumus! Mēģini cīnīties pret šo savu rakstura iezīmi. Apzinies, cik daudz laba tu dari un cik daudz slēptu talantu vēl jāparāda pasaulei. Tici sev, un meklē tādu cilvēku sabiedrību, kas palīdzēs uzlabot pašnovērtējumu.

4. variants
Laimīgi, radoši un dabiski cilvēki, kas vienmēr redz dzīves plusus. Viņi ir zinātkāri un gūst prieku no jauniem atklājumiem. Tomēr vērts iemācīties neatmest ar roku iesāktajam pusceļā, jo pietrūkst neatlaidības un stabilitātes.

Saistītie raksti

5. variants
Tu vienmēr esi modrs un aizsardzību meklējošs cilvēks. Tev patīk koncentrēties uz nākotni, bet vajadzētu pievērst vairāk uzmanības arī tagadnei – pacenties dzīvot dienu pēc dienas.

6. variants
Tu zini, kā pārvērst sapņus par īstenību – tam tev ir pietiekami daudz disciplīnas, spēka un neatlaidības. Tu esi no tiem, kuri čakli strādā, virzās uz priekšu un attīstās – tas ir viens no svarīgākajiem tavas dzīves aspektiem.

LA.lv