×
Mobilā versija
Brīdinājums +22.9°C
Astra, Astrīda
Ceturtdiena, 16. augusts, 2018
23. novembris, 2017
Drukāt

TESTS. Izvēlies sniegpārsliņu un uzzini kaut ko negaidītu par savu raksturu!

sniegparslinas

Sniegpārsliņas ir viens no neparastākajiem un noslēpumainākajiem dabas veidojumiem. Katrai no tām ir neatkārtojams zīmējums, kas nekad neatkārtojams. Mums, kā likums, sniegpārsliņas asociējas ar ziemu un Jaungada svinībām. Bet tām var piešķirt arī dziļāku nozīmi – izvēlies sniegpārsliņu un uzzini kaut ko jaunu par savu raksturu!

Arī katrs no desmit sniegpārsliņu zīmējumiem ir ar savām īpatnībām, kas liecina par noteiktām rakstura īpašībām.

1. Masīvā sniegpārsliņa
Ja tev patīk liela sniepārsla bez liekām “mežģīnēm” tu esi taisnprātīgs cilvēks, kuram sveša nosacītība. Tevi grūti ievilkt baumās vai likt raizēties par to, kas sagādā nemieru vairākumam cilvēku. Apkārtējie tevī redz cilvēku, uz kuru var paļauties, kurš izpildīs jebkuru lūgumu vai uzdevumu. Tev blakus cilvēki jūtas drošībā, pateicoties tavam siltumam un dvēseles dāsnumam.

2. Sarežģītā sniegpārsliņa
Sarežģītā, bagātīgā sniegpārsliņa tevi parāda kā cilvēku, kas lielu uzmanību pievērš detaļām. Tu ātri apgūsti visu jauno un uzsūc sevī kā sūklis. Privātajā dzīvē augstu vērtē daudzveidību un intrigu, bet rutīna tev liek justies slikti. Jā, un vēl tev piemīt talants veidot jaunas iepazīšanās!

3. Neparastā sniegpārsliņa
Šī forma ir viena no retākajām. Tajā nav izsmalcinātības, bet ir spēks, masīvums un individualitāte. Ja tevi piesaistīja šis raksts un forma, tev, visticamāk, nepatīk sekot vispārpieņemtajām normām un rāmjiem. Tu esi patiesi unikāls un neordinārs cilvēks.

4. Rotaļīgā sniegpārsliņa
Tā vispār nav īpaši līdzīga sniegpārsliņai. Tās forma liecina par spēli un stilizāciju. Tu esi ļoti impulsīvs cilvēks, kurš nav īpaši izvēlīgs ne darbā, ne atpūtā. Tu pavisam noteikti neciet no pārliecīgas nopietnības un viegli pieņem visu kā joku. Tevi nesāks mocīt sirdsapziņa, ja darbdienas vidū pēkšņi sagribēsies atpūsties. Tās taču ir tavas likumīgās tiesības, vai ne?

5. Sniegpārsliņu pāris
Ja tavu uzmanību piesaistījis šis attēls – apsveicam! Tu esi ļoti daudzpusīgs cilvēks, kā pieņemts teikt, meistars visās lietās. Tai pašā laikā tu esi diezgan neparedzams. Šodien tu līksmo ar draugiem, bet rīt tev gribēsies palikt mājās. Kaut kādā ziņā tu esi noskaņojuma cilvēks.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+