Horoskopi un mistika
Horoskopi

Tevi gaida aktīva sociālā dzīve, tāpēc nesēdi vienatnē! Horoskopi no 2. līdz 8. decembrim0

Foto: Fotolia

Auns

Labvēlīga nedēļa karjeras jautājumu risināšanai, attiecībām ar priekšniecību, autoritātes stiprināšanai. Iespējams sevi pierādīt un gūt atzinību par paveiktu darbu. Slinkot gan nevajadzētu, jo var palaist garām brīnišķīgas iespējas.

Vērsis

Labvēlīga nedēļa biznesa braucieniem. Padziļināsies izpratne par sociālajiem jautājumiem un juridiskām lietām. Panākumu gūšanā palīdzēs gudrība un pieredze. Labi izrādīt iniciatīvu attiecībās, ja ir vēlme tās uzlabot.

Dvīņi

Labvēlīga nedēļa pētnieciskajam darbam, lai ieviestu uzlabojumus, padarītu komfortablāku savu darba vidi. Ja nākas risināt finanšu jautājumus, tam jāpieiet nopietni, ar izpratni. Uzlabosies intīmās dzīves kvalitāte, īpaši pastāvīgās attiecībās.

Vēzis

Svarīgi orientēties uz citu cilvēku vajadzībām. Attiecības sniegs gandarījumu, ja pratīsi būt vienlaikus gan atbildīgs, gan draudzīgs un mīlošs. Laba nedēļa mīlestībai, vari ieplānot arī kādu izklaides pasākumu, izņemot sestdienu.

Lauva

Būs iespēja pierādīt sevi kā labu speciālistu savā profesijā. Ja esi boss, stiprini attiecības ar padotajiem, iesaisti viņus jaunu uzdevumu veikšanā. Interesants piedzīvojums būtu dzīvnieku patversmes apmeklējums.

Jaunava

Svarīgi veltīt vairāk uzmanības un laika bērnu audzināšanai, palīdzi viņiem ar mājas darbiem. Izmēģini arī kādu jaunu hobiju, esošos hobijus vari pārvērst par profesiju. Labs laiks mīlas dzīvei, ko vēlams papildināt ar romantiku.

Svari

Var rasties jaunas iespējas nopelnīt. Peļņai labvēlīga nedēļa. Daudz laika un uzmanības prasīs mājas un ģimenes dzīve. Svētdiena lieliska muzikālu pasākumu apmeklēšanai vai SPA procedūrām un sevis palutināšanai.

Skorpions

Būsi aktīvs un radošs jaunu ideju ģenerēšanā. Svarīga komunikācijas tēma. Var nākties apstrādāt daudz informācijas. Vēlams piestrādāt pie informācijas pasniegšanas manieres. Otra aktuāla tēma – kur ņemt naudu.

Strēlnieks

Otrdien, trešdien izmanto radošas idejas, lai padarītu komfortablāku mājas dzīvi. Sestdien – emocijas sitīs augstu vilni, ja jūties neapmierināts, pastrādā fizisku darbu vai pasporto, bet ar mēru. Svētdien – samazināta vitalitāte, tāpēc atpūties.

Mežāzis

Nost ar nopietnību, kādreiz vajag arī priecāties un atpūsties. Noteikti atrodi laiku, ko pavadīt ar draugiem un interesantiem cilvēkiem. Vērtīgi būs uzklausīt viņu domas un idejas. Nedēļas nogalē var būt interesanti sapņi.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Iekšējā pasaulē ienāks vairāk harmonijas. Ja iepriekš par kaut ko skumi, tagad spēsi saskatīt arī labo, skaisto un noderīgo. Lai sajūta, ka eņģeļi tevi sargā un ir par tevi nomodā, silda tavu sirdi. Mēs visi esam vienoti.

Zivis

Tevi gaida aktīva sociālā dzīve, tāpēc nesēdi vienatnē. Piedalies sabiedriskos un kolektīvos pasākumos un apkārtējās vides uzkopšanā, labiekārtošanā. Ja esi iesaistīts politikā, spēsi dot savu ieguldījumu. Rīkojies ar iedvesmu.

LA.lv