Mobilā versija
-2.1°C
Tenis, Dravis
Otrdiena, 17. janvāris, 2017
10. maijs, 2016
Drukāt

Tēvs sazāļo un izvaro meitu; lieta nonāk tiesā (2)

Foto-ShutterstockFoto-Shutterstock

Rīgas rajona prokuratūra nodevusi tiesai krimināllietu, kurā pie kriminālatbildības saukts vīrietis par savas meitas izvarošanu, informēja Ģenerālprokuratūras preses sekretāre Kristīne Sutugina.

Vīrietis apsūdzēts par amfetamīna ievadīšanu savai meitai pret viņas gribu, draudot lietot vardarbību un pielietojot to, realizējot savu nodomu, kas vērsts uz meitas izvarošanu un dažādu seksuāla rakstura darbību veikšanu.

Apsūdzētā persona saukta pie kriminālatbildības arī par savas meitas izvarošanu, izmantojot cietušās personas bezpalīdzības stāvokli, kā arī par dzimumtieksmes apmierināšanu pretdabiskā veidā, izmantojot cietušās personas bezpalīdzības stāvokli, lietojot vardarbību.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Cik talu cilveks jeb tevins var degradeties!

  2. Šādus neliešus jākastrē, jāliek slēgtos redeļu ratos un jāvadā pa pilsētu, lai ļaudis labi apskata, kā to darīja viduslaikos. Labāk nošaut, kā smirdīgu izdzimteni.

Sieva ziņo par vīra pazušanu: Rolands devās peļņā uz Vāciju (10)42 gadus vecais Rolands Rumba 10. janvārī pēdējo reizi sazinājās ar sievu, un kopš tā laika par viņu nav nekādu ziņu, liecina
Saimniecībā notika pat EK mācības: PVD neizpratnē par nelaimi Krimuldā (6)Pagaidām nav zināms, kāpēc Āfrikas cūku mēris (ĀCM) skāris cūku novietni “Rukas” Krimuldas novada Krimuldas pagastā, kurā bija 5023 dzīvnieki, šorīt intervijā
Draugiem Facebook Twitter Google+