Mobilā versija
+3.8°C
Daina, Dainis, Dainida
Svētdiena, 23. oktobris, 2016
10. maijs, 2016
Drukāt

Tēvs sazāļo un izvaro meitu; lieta nonāk tiesā (2)

Foto-ShutterstockFoto-Shutterstock

Rīgas rajona prokuratūra nodevusi tiesai krimināllietu, kurā pie kriminālatbildības saukts vīrietis par savas meitas izvarošanu, informēja Ģenerālprokuratūras preses sekretāre Kristīne Sutugina.

Vīrietis apsūdzēts par amfetamīna ievadīšanu savai meitai pret viņas gribu, draudot lietot vardarbību un pielietojot to, realizējot savu nodomu, kas vērsts uz meitas izvarošanu un dažādu seksuāla rakstura darbību veikšanu.

Apsūdzētā persona saukta pie kriminālatbildības arī par savas meitas izvarošanu, izmantojot cietušās personas bezpalīdzības stāvokli, kā arī par dzimumtieksmes apmierināšanu pretdabiskā veidā, izmantojot cietušās personas bezpalīdzības stāvokli, lietojot vardarbību.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Cik talu cilveks jeb tevins var degradeties!

  2. Šādus neliešus jākastrē, jāliek slēgtos redeļu ratos un jāvadā pa pilsētu, lai ļaudis labi apskata, kā to darīja viduslaikos. Labāk nošaut, kā smirdīgu izdzimteni.

Māte gatava izstāstīt Egila stāstu, lai pasargātu citus no tik skarba likteņa (70)Dēls sadedzināts. Māte gatava izstāstīt Egila stāstu, lai varbūt citus pasargātu no tik skarba likteņa
Dabas saimniecību "Lielkrūzes" piemeklējusi postoša ugunsnelaime (5)Vakar plašs ugunsgrēks bija izcēlies Jaunpiebalgas pagasta ekosaimniecībā "Lielkrūzes", kur aizdegās vairākas saimniecības ēkas un viesu mājas jumts.
Draugiem Facebook Twitter Google+