Mobilā versija
+5.9°C
Skaidrīte, Skaidra, Justs
Otrdiena, 28. februāris, 2017
10. maijs, 2016
Drukāt

Tēvs sazāļo un izvaro meitu; lieta nonāk tiesā (2)

Foto-ShutterstockFoto-Shutterstock

Rīgas rajona prokuratūra nodevusi tiesai krimināllietu, kurā pie kriminālatbildības saukts vīrietis par savas meitas izvarošanu, informēja Ģenerālprokuratūras preses sekretāre Kristīne Sutugina.

Vīrietis apsūdzēts par amfetamīna ievadīšanu savai meitai pret viņas gribu, draudot lietot vardarbību un pielietojot to, realizējot savu nodomu, kas vērsts uz meitas izvarošanu un dažādu seksuāla rakstura darbību veikšanu.

Apsūdzētā persona saukta pie kriminālatbildības arī par savas meitas izvarošanu, izmantojot cietušās personas bezpalīdzības stāvokli, kā arī par dzimumtieksmes apmierināšanu pretdabiskā veidā, izmantojot cietušās personas bezpalīdzības stāvokli, lietojot vardarbību.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Cik talu cilveks jeb tevins var degradeties!

  2. Šādus neliešus jākastrē, jāliek slēgtos redeļu ratos un jāvadā pa pilsētu, lai ļaudis labi apskata, kā to darīja viduslaikos. Labāk nošaut, kā smirdīgu izdzimteni.

Svētes pagastā uguns noposta saimniecības ēkuPlatības ziņā lielākais ugunsgrēks vakar izcēlās Svētes pagastā, informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD).
Draugiem Facebook Twitter Google+