Latvijā
Sabiedrība

Tiesa noraida Ploriņa prasību par viņa atjaunošanu darbā 0


Armands Ploriņš
Armands Ploriņš
Foto: LETA

Rīgas apgabaltiesa šodien noraidīja bijušā Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) direktora Armanda Ploriņa prasību par atjaunošanu darbā.

Kā informēja tiesas preses pārstāvis Raimonds Ločmelis, pilns nolēmums lietā būs pieejams 1.jūlijā, un to varēs pārsūdzēt kasācijas kārtībā 30 dienu laikā.

Jau ziņots, ka Rīgas pilsētas Vidzemes priekšpilsētas tiesa gada sākumā noraidīja Ploriņa pieteikumu, tomēr Ploriņš nolēma tiesāšanos turpināt.

Prasība bija iesniegta par darba devēja uzteikuma atzīšanu par spēkā neesošu un atjaunošanu darbā.

Saistītie raksti

Jau ziņots, ka no 5.februāra līdzšinējā NMPD direktora pienākumu izpildītāja un Katastrofu medicīnas centra vadītāja Sarmīte Villere ar bijušā veselības ministra Gunta Belēviča rīkojumu tika iecelta NMPD direktora vadītāja amatā.

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) bijušajam NMPD vadītājam Ploriņam aizliedza pildīt pienākumus. KNAB pērn 8.septembrī veica kratīšanu NMPD Duntes ielā. KNAB bija ieradies dienestā un pieprasījis dokumentus par noslēgto līgumu ar AS “Rīgas Sanitārā transporta autobāze” par neatliekamās medicīniskās palīdzības automašīnu nodrošināšanu ārpakalpojumā.

Ploriņš tika pārcelts Operatīvās ķirurģijas centra vadītāja amatā Austrumu slimnīcā, taču tika atstādināts arī no tā.

LA.lv