×
Mobilā versija
+7.2°C
Alīna, Sandris, Rūsiņš
Ceturtdiena, 26. aprīlis, 2018
10. maijs, 2016
Drukāt

TIEŠRAIDE: Prezentē Latvijas olimpiešu tērpus

lmt_straume_TerpuPrezentacijas2_tv111

Portāls La.lv sadarbībā ar mobilo televīziju, lietotni LMT Straume aicina otrdien, 10. maijā plkst. 11.00 tiešraidē noskatīties svinīgo iepazīstināšanu ar apģērbu kolekciju Latvijas Olimpiskajai komandai, kas šogad dosies uz Riodežaneiro Olimpiskajām spēlēm.

Apģērbu kolekciju ir izstrādājusi piecpadsmit augstākās klases dizaineru komanda. Apģērbs sportistiem un pavadošajam personālam tika speciāli veidots stingrā Latvijas Olimpiskās komitejas uzraudzībā pēc individuāliem mēriem, ņemot vērā sportistu vēlmes.

Kolekcija ir veidota tradicionālās, Latvijai raksturīgās krāsās — baltā, Latvijas sarkanā un pelēkā, turklāt par spēka zīmi un vienojošo Latvijas Olimpiskās komandas identitātes elementu ir izmantots “pinums”, kas sastāv no trīs atslēgas vārdiem – dzīvs: “cilvēcīgs” nevis “mehānisks”; pārdabisks: “dabisks” nevis “zinātnisks”; emocionāls: “garīgs” nevis “fizisks”.

Olimpiskās komandas tērpu prezentācija skatāma arī mobilajā televīzijā LMT Straume – lietotnē un internetā: http://straume.lmt.lv.

Tiešraides skatītāji aicināti piedalīties Twitter diskusijā, lietojot tēmturi #LMTstraume.

Kods:

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+