Tihonova sveiciens – “Dinamo” zaudē Sanktpēterburgā 0

Rīgas “Dinamo” trešdien KHL spēlē Sanktpēterburgā ar 1:2 zaudēja vienai no līgas spēcīgākajām komandām “SKA”.

Numeroloģija un skaitļu maģija: kā jūsu tālruņa numurs ietekmē jūsu likteni un kad to mainīt? 27
“Jāklausās, ka esam šmaukušies.” Par netaisnību un piemaksām tiem pensionāriem, kuri strādājuši padomju laikā
Skabejeva ārdās: Krievijas propagandisti sašutuši par Trampa rīcību saistībā ar Ukrainu 5

Rīgas kluba treneri vietu vārtos uzticēja Mārim Jučeram. Pirmo spēli KHL kopš oktobra aizvadīja uzbrucējs Andris Džeriņš. Zīmīgi, ka uz četriem mēnešiem viņu no ierindas izsita tieši Sanktpēterburgā gūtais rokas savainojums. Džeriņš spēlēja kopā ar, šķiet, sev vislabāk zināmajiem partneriem – Robertu Bukartu un Gintu Meiju.

Pirmajā periodā abām komandām bija vairāki labi momenti, bet uzdevumu augstumos bija vārtsargi. Perioda beigās rīdzinieki ieguva iespēju spēlēt vairākumā, taču kļūda uz pretinieku zilās līnijas ļāva vienatnē pret Jučeru aizskriet Jevgēņijam Artjuhinam un Krievijas izlases uzbrucējs nekļūdījās – 0:1.

Lai arī otro trešdaļu aktīvāk iesāka mājinieki, vārtus izdevās gūt “Dinamo”. Aleksandrs Ņiživijs uz sevi uzvilka vairākus pretinieku spēlētājus, uzmeta uz vārtiem un pie Jakuba Štepaneka atsistās ripas pirmais bija Fredriks Varjs, panākot izlīdzinājumu.

Uz “SKA” spēlētāju prāvāko meistarības nastu norādīja viņu spēja ik pa brīdim savērpt lielu virpuli pie rīdzinieku vārtiem, īpaši vairākumā. Tomēr arī “Dinamo” nepalika atbildi parādā. Trešā perioda ievadā Mārtiņš Karsums vairākumā trāpīja pa vārtu pārliktni, un tas bija neveiksmes vēstnesis. 51. minūtē Rīgā dzimušais Viktors Tihonovs ar viltīgu metienu zem aizsarga guva Sanktpēterburgai uzvaras vārtus. Miķelim Rēdliham vēl bija iespēja panākt izlīdzinājumu, arī Ņiživijs meta no itin labas pozīcijas, beigās, noņemot vārtsargu, viesi lika panervozēt “SKA” līdzjutējiem, tomēr ripu dabūt pāri vārtu līnijai neizdevās.

“Dinamo” ar 49 spēlēs iegūtiem 68 punktiem Rietumu konferencē saglabā septīto vietu.

Regulārā čempionāta pēdējo izbraukuma spēli „Dinamo” piektdien aizvadīs Maskavā, sacenšoties ar „Spartak”. Pēc šī mača “Dinamo” vēl būs četras spēles savā laukumā.

HOKEJS

KONTINENTĀLĀ HOKEJA LĪGA

Sanktpēterburgas “SKA” – Rīgas “Dinamo” 2:1 (1:0, 0:1, 1:0) 18:09 Artjuhins, maz. 1:0, 30:37 Varjs (Ņiživijs, Lundmarks) 1:1, 50:59 Tihonovs (Toresens) 2:1.