Mobilā versija
+17.1°C
Vineta, Oļegs
Ceturtdiena, 17. augusts, 2017
27. janvāris, 2016
Drukāt

Uz Rīgas Juridiskās augstskolas rektora amatu pretendē tikai ārzemnieki

Ārlietu ministrs paraksta vienošanos par apmācības programmu Austrumu partnerības reģiona un Centrālāzijas valstu pārstāvjiem

Rīgas Juridiskās augstskolas rektors, profesors Džordžs Ulrihs

Augstskolas direktore Karīna Kulberga apliecināja, ka visi kandidāti nāk no Eiropas Savienības valstīm. Viņa gan atteicās atklāt, cik daudz kandidātu pieteikumu ir saņemts, tomēr apgalvoja, ka to ir “labs skaits”. Patlaban valde izvērtē saņemtos iesniegumus un lemj par turpmāko rīcību kandidātu atlasē. Labākie kandidāti tiks aicināti uz intervijām. Rektors ir atbildīgs par izglītības iestādes akadēmisko vadību, kā arī turpmāko attīstību un stratēģisko virzību. Rektora amata kandidāta izvēles process varētu noslēgties marta sākumā. Pašlaik augstskolas rektora amatā strādā Džordžs Ulrihs. Rektora amata termiņš ir trīs gadi ar iespēju tikt pārvēlētam.

Pievienot komentāru

"Oligarhu sarunas": KNAB deputātiem neļauj kopēt lietas. Prokurori atbild - paši vainīgi! (1)"Oligarhu lietas" parlamentārā izmeklēšanas komisija turpina skaidrot, vai krimināllietas izbeigšana bijusi pamatota. Vakardienas sēdē uzzinājām, ka deputāti nonākuši grūtībās, jo KNAB neļauj kopēt un nest līdzi divus svarīgus lēmumus, kas pievienoti krimināllietā.
Draugiem Facebook Twitter Google+