Mobilā versija
+3.6°C
Vitauts, Smuidra, Smuidris
Svētdiena, 19. februāris, 2017
27. janvāris, 2016
Drukāt

Uz Rīgas Juridiskās augstskolas rektora amatu pretendē tikai ārzemnieki

Ārlietu ministrs paraksta vienošanos par apmācības programmu Austrumu partnerības reģiona un Centrālāzijas valstu pārstāvjiem

Rīgas Juridiskās augstskolas rektors, profesors Džordžs Ulrihs

Augstskolas direktore Karīna Kulberga apliecināja, ka visi kandidāti nāk no Eiropas Savienības valstīm. Viņa gan atteicās atklāt, cik daudz kandidātu pieteikumu ir saņemts, tomēr apgalvoja, ka to ir “labs skaits”. Patlaban valde izvērtē saņemtos iesniegumus un lemj par turpmāko rīcību kandidātu atlasē. Labākie kandidāti tiks aicināti uz intervijām. Rektors ir atbildīgs par izglītības iestādes akadēmisko vadību, kā arī turpmāko attīstību un stratēģisko virzību. Rektora amata kandidāta izvēles process varētu noslēgties marta sākumā. Pašlaik augstskolas rektora amatā strādā Džordžs Ulrihs. Rektora amata termiņš ir trīs gadi ar iespēju tikt pārvēlētam.

Pievienot komentāru

TV3: Juta Strīķe piedalījusies Jaunās Konservatīvās partijas pasākumā (12)Bijusī Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) darbiniece Juta Strīķe sestdien piedalījusies Jaunās Konservatīvās partijas (JKP) rīkotajā pasākumā Ķekavā, vēsta TV3 Ziņas.
Armijas hidrotērpu iegādes dīvainības (5)Kādam uzņēmumam, kas piedalījās Nacionālo bruņoto spēku (NBS) izsludinātajā sauso hidrotērpu iepirkumā, ir nācies apstrīdēt to tiesā, jo izrādījies, ka uzvarējušā pretendenta piedāvātie hidrotērpi neatbilst iepirkuma nolikuma prasībām.
Draugiem Facebook Twitter Google+