Sports
Futbols

Totalizators “Optibet” kļuvis par futbola virslīgas ģenerālsponsoru0


“Optibet” kļuvis arī par futbola virslīgas ģenerālsponsoru.
“Optibet” kļuvis arī par futbola virslīgas ģenerālsponsoru.
Foto: Publicitātes foto

Par jauno Latvijas futbola virslīgas ģenerālsponsoru kļuvusi uzņēmumu grupa “Optibet”, piektdien paziņoja sacensību rīkotāji.

Līdz ar to turpmāk pašmāju spēcīgākā futbola līga sauksies “Optibet” Virslīga. Jaunais sadarbības līgums starp biedrību “Latvijas Futbola virslīga” un “Optibet Sporta bārs” noslēgts uz turpmāko divu sezonu periodu.

Iepriekšējos trīs gadu virslīgas galvenais atbalstītājs bija sporta bārs “SynotTip”, ar ko sadarbība pašlaik ir beigusies.

“Optibet” atbalsta arī Latvijas hokeja čempionātu jeb “Optibet” Hokeja līgu.

“Mums ir patiesi liels prieks, ka par virslīgas ģenerālsponsoru kļūst kompānija “Optibet”. Tas ir pazīstams un spēcīgs zīmols un ir liels prieks, ka viņi ir novērtējuši mūsu darbu un saskata Latvijas futbola virslīgu kā spēcīgu partneri arī savu mērķu realizēšanai.

Virslīga tuvāko gadu laikā sev ir izvirzījusi augstus mērķus, tādēļ spēcīgu partneru atbalsts mums ir svarīgs,” gandarīts bija biedrības valdes priekšsēdētājs Maksims Krivuņecs.

Tikmēr “Optibet” uzņēmumu grupas vadītājs Baltijā Dainis Niedra norādīja, ka noslēgtā vienošanās abām pusēm ir izdevīga.

Saistītie raksti

“Virslīga un tās jauno profesionāļu komanda atbalsta mūsu grupas stratēģisko pozīciju – piedāvāt labāko iespējamo produktu un pakalpojumu klāstu, tāpēc ilgas diskusijas mums nekad nenotiek, mēs vienmēr skatāmies viena virzienā. Virzienā, kas attīstīs sportu Latvijā kā konkurētspējīgu izklaides nozares produktu. Šis ir tas ideālais gadījums biznesā, ko sauc par “win-win” situāciju, kad no sadarbības iegūst abas iesaistītās puses. Ar nepacietību gaidām jaunās sezonas sākumu, jo arī “Optibet” sporta bāram, neskatoties uz mūsu lielo partneru klāstu, futbola virslīga un tās attīstība ir viena no tuvāko gadu prioritātēm,” pauda Niedra.

Virslīgas 2019.gada sezona sāksies marta otrajā nedēļas nogalē.

Nākamsezon virslīgā spēlēs deviņas komandas – čempione “Riga”, “Ventspils”, RFS, “Liepāja”/”Mogo”, Jūrmalas “Spartaks”, “Jelgava”, “Metta”/LU, “Valmiera Glass”/ViA un “Daugavpils”/”Progress”.

LA.lv