×
Mobilā versija
Brīdinājums +24.4°C
Rozālija, Roze
Trešdiena, 18. jūlijs, 2018
13. janvāris, 2017
Drukāt

Traģisks ugunsgrēks Krustpils novadā: sadegušo cilvēku nav iespējams atpazīt

Ilustratīvs attēls. Foto-ShutterstockIlustratīvs attēls. Foto-Shutterstock

Ilustratīvs foto.

Aizvadītajā diennaktī Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) saņēma 39 izsaukumus – 15 bija uz ugunsgrēku dzēšanu un 20 uz glābšanas darbiem, bet četri no izsaukumiem bija maldinājumi.

Ceturtdien plkst. 6.59 ugunsdzēsēji glābēji saņēma izsaukumu uz Krustpils novada Krustpils pagastu, kur dega dzīvojamā māja. Ierodoties notikuma vietā konstatēts, ka vienstāvu koka dzīvojamā māja deg 50m2 platībā un tai ir iebrukušas jumta konstrukcijas. Ugunsgrēkā gāja bojā cilvēks, kura vecumu un dzimumu nebija iespējams noskaidrot. Ugunsgrēks tika likvidēts plkst. 10.21 un šī notikuma apstākļus noskaidros Valsts policija.

Plkst. 22.30 VUGD saņēma izsaukumu uz Burtnieku novada Valmieras pagastu, kur dega dzīvojamā māja. Ugunsdzēsējiem glābējiem ierodoties konstatēts, ka ar atklātu liesmu deg divstāvu dzīvojamā māja 50m2 platībā. Ugunsgrēks tika likvidēts plkst. 1.14.

Aizvadītajā diennaktī ugunsdzēsēji glābēji devās arī uz izsaukumiem, kuros dega atkritumi, elektrības stabs, sodrēji trīs ēku dūmvados, divas vieglās automašīnas, saimniecības ēka, pirts un bez uzraudzības atstāts piededzis ēdiens.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+