Latvijā
Kriminālziņas

Trīs kungi Bastejkalnā bērniem nozog mūzikas instrumentus15


Attēls no notikuma vietas
Attēls no notikuma vietas
Foto RPP

Sestdien, 30. jūnijā, par divu 13 gadus vecu zēnu apzagšanu aizturēti trīs vīrieši, portāls LA.lv uzzināja Rīgas pašvaldības policijā (RPP).

Neilgi pirms pulksten 16.00 pie RPP Centra pārvaldes darbiniekiem Brīvības laukumā piesteidzās divi 13 gadus veci zēni, kuri Bastejkalna zālienā bija nolikuši savus mūzikas instrumentus – trompeti un klarneti. Bērni uz īsu brīdi novērsušies un atskārtuši, ka mūzikas instrumenti ir pazuduši.

Pārrunu laikā pie policistiem piegāja kāds tūrists, kurš norādīja uz trīs tālumā esošiem vīriešiem. Ārzemnieks pastāstīja, ka bijis aculiecinieks kā vīrieši mūzikas instrumentu somas paņēmuši un steidzīgi devušies prom.

Meklētie vīrieši apturēti Raiņa bulvārī, kur zēni savas mantas uzreiz atpazina.

Kungi uzstājīgi skaidroja, ka mūzikas instrumentu somas bija atstātas nepieskatītas, tāpēc tās paņēmuši sev. Vīrieši savu vainu kategoriski noliedza.

Viena vīrieša pārmeklēšanas laikā viens zēniem ieraudzīja, ka kunga kabatās atrodas arī viņam piederošs MP3 atskaņotājs un lādētājs.

29, 44 un 51 gadu vecie vīrieši aizturēti un nogādāti Valsts policijā turpmāko procesuālo darbību veikšanai. Vienlaikus par notikušo informēti abu zēnu vecāki.

LA.lv