Horoskopi un mistika
Ezoterika

Trīs zodiaka zīmes ar spēcīgāko intuīciju. Kuras tās ir?1


Foto – Pexels
Foto – Pexels
Foto – Pexels

Dažkārt mēs ignorējam savu intuīciju vai šaubāmies par to. Mums visiem piemīt intuitīvas spējas, taču vairākām zodiaka zīmēm intuīcija ir attīstīta spēcīgāk nekā pārējām. Kuras tās ir?

Zivis 

Garīgajām Zivīm vienmēr darbojas šis uzstādījums: “Es jūtu, tāpēc eksistēju”. Ar augstu intuīciju apveltītās Zivis spēj prognozēt nākotnes norises sapņos un saprast vairākus nozīmīgus notikumus, kurus citi ignorē.

Zivis sevišķi lielu nozīmi piešķir iekšējai pasaulei – ja tā nav sakārtota, šīs zodiaka zīmes pārstāvji var pievērsties “tumšām lietām”. Bet – ja Zivis spēs koncentrēties, tās var sasniegt apgaismību. Lai ko Zivis darītu, tās vienmēr vadās pēc savas intuīcijas.

Skorpions

Skorpions redz cauri jebkuram, viņš spēj viegli saprast, ko par viņu domā cits cilvēks. Skorpions lieliski var prognozēt gaidāmos notikumus. Tomēr kāre pēc adrenalīna liek šīs zodiaka zīmes pārstāvjiem ignorēt savu intuīciju un riskēt, it īpaši romantisku attiecību gadījumā.

Strēlnieks

Saistītie raksti

Strēlniekam piemīt viss, kas vajadzīgs, lai būtu ļoti intuitīvs, bet, lai izmantotu šo intuīciju, viņam ir jākoncentrējas uz savu iekšējo “es” un jākļūst garīgam. Strēlniekam ir daudz jāstrādā ar savu potenciālu – ja tas tiks izdarīts pareizi, viņš spēs izvairīties no nepatīkamām situācijām.

Strēlnieki spēj paredzēt gan labas, gan sliktas situācijas, taču šīs zodiaka zīmes pārstāvji lielākoties ignorē savu intuīciju. Viņiem vajadzīgs iekšējais miers, lai izprastu šīs pasaules likumsakarības.

Avots: “themindsjournal.com”

LA.lv