×
Mobilā versija
Brīdinājums +20.2°C
Meldra, Meldris, Melisa
Sestdiena, 21. jūlijs, 2018
16. aprīlis, 2018
Drukāt

Tukumā mācītājs paverdzina vecu sievieti? (2)

Kadrs no videoKadrs no video

Tukuma apkaimes iedzīvotāji uztraucas par sirmgalvi, kura, kā paši saka, iesprostota kādā mājā, kamēr tās saimnieks – mācītājs – dzīvo un kalpo Dievam Daugavpilī Iedzīvotāji ziņo un sirmgalve stāsta, ka viņa dzīvo sliktos apstākļos, saimnieks mēdzot pret sievieti pacelt roku, vēstīja TV3 raidījums “Bez Tabu”.

“Bez Tabu” komandai ierodoties teju 80 gadus vecās sirmgalves Svetlanas mītnes vietā, noskaidrojas, ka sievietei nav atslēgu, lai izkļūtu no īpašuma, atstāta bez telefonsakariem un veselības aprūpes.

Nams, kurā mitinās 78 gadus vecā sirmgalve, atrodas Tukuma nomalē, privātmāju apkaimē. Īpašuma saimnieks ir Latvijas Pareizticīgās baznīcas mācītājs Viktors Kontuzorovs.

”Cilvēks tiek ieslodzīts, netiek ārā, netiek pienācīgi ēdināts un apkopts. Viņa ir vecs cilvēks, 78 gadi. Atstāta bezpalīdzīgā stāvoklī, viņai nav telefona, nav nekādas iespējas kontaktēties ar ārpasauli. Tāpat ir liegta medicīniskā aprūpe. Varētu teikt, ka tā ir verdzība, jo prom netiek, atslēgu no vārtiem viņai nav. Viņa ir slima, nav spējīga parūpēties par mājsaimniecību,” stāsta apkaimes iedzīvotāja Astrīda.

Vairāki iedzīvotāji stāsta, ka mājas saimnieks Tukuma īpašumā no Daugavpils ierodoties reti, pārsvarā laikā, kad pastniece piegādā pensiju.

Plašāk pievienotajā video:

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Nesen bija ziņa, ka Ansis Bogustovs liekot vecmāmiņai atkritumus šķirot. Tagad atkal dvēseļu gans šitā te izdarās ar tantiņu. Ārprāc kaukāc! Kas tai Latvijā notiek! Nu zvēri, ka es jums saku! 😀

Draugiem Facebook Twitter Google+