Mobilā versija
Brīdinājums 0.0°C
Austris
Svētdiena, 22. janvāris, 2017
23. marts, 2015
Drukāt

Tukuma muzejā skanēs santurs

Foto: Dena Barmas,  Wikimedia CommonsFoto: Dena Barmas, Wikimedia Commons

Santurs.

Svētdien, 28. martā, plkst. 12 Tukuma pilsētas vēstures muzejā “Pils tornis” notiks koncerts, kas ir turpinājums jau decembrī aizsāktajam mūzikas vakaru ciklam, LA.lv uzzināja muzejā.

Šoreiz muzejs piedāvā ieklausīties santura – koklei līdzīga ebreju nacionālā mūzikas instrumenta – skaņās. Ebreju nacionālo mūziku un austrumu melodijas atskaņos mākslinieks Harijs Vargants, kas šo mūzikas instrumentu apguvis pašmācības ceļā Turcijā, Grieķijā un Tuvajos austrumos. Viņa daiļradi iespaidojuši tādi santura meistari kā “Light in Babylon” (Turcija), Hakan Tugrul (Turcija), Kara Gunesh (Turcija), Ashkan (Irāna), Manoocher Sadeghi (Irāna), Mohammad Reza Lotfi (Irāna).

Ieeja koncertā – ar muzeja biļeti.

Šādi skan santurs grupas “Light in Babylon” izpildījumā: https://www.youtube.com/watch?v=aKJvbTEnp0I

Pievienot komentāru

Mēnešreizes mākslā – pārāk smags kumoss Latvijas sabiedrībai? (4)Ziņa par Ingrīdas Pičukānes izstādi "Sarkanā istaba", kurā viņa ataino ar mēnešreizēm saistīto personīgo pieredzi, zibenīgi uzkarsēja tīmekļa temperatūru līdz vairākiem simtiem komentāru. Gandrīz visi no tiem bija naidīgi, izsmējīgi un rupji. Vai menstruācija mākslā ir pārāk smags kumoss Latvijas sabiedrībai?
Draugiem Facebook Twitter Google+