Mobilā versija
Brīdinājums +9.8°C
Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana
Piektdiena, 28. oktobris, 2016
16. jūlijs, 2014
Drukāt

Turpina ierīkot bezmaksas WiFi

Foto-LETAFoto-LETA

Pēc vairāk nekā simts bezmaksas WiFi punktu izveidošanas izglītības ie­stādēs “Lattelecom” skolu intereses dēļ projektu turpinās, informēja uzņēmuma pārstāve Līga Bite.

Brīvpieejas punkti ir pieejami Daugavpils, Jēkabpils, Kokneses, Tukuma, Madonas, Saldus un daudzu citu pilsētu izglītības iestādēs.

“Lattelecom-free” skolu projekta unikālo lietotāju skaits mācību iestādēs vietām palielinājies divas un trīs reizes. Kopumā unikālo lietotāju skaits mācību iestādēs pēc nepilna pusgada lietošanas mēnesī sasniedz vidēji 6000, savukārt pieslēgšanās skaits mērāms vidēji 65 tūkstošos reižu mēnesī, informē uzņēmums.

Pievienot komentāru

Neglabāt vecmāmiņu uz klavierēm un nevilkt pirkstā...Īsa pamācība kremēšanāKatoļu baznīca nav pret kremāciju, taču uzstāj uz pīšļu glabāšanu cieņpilnā veidā – tāda ir aktualizēto norāžu būtība Vatikāna izdotajā dokumentā par kristīgo apbedīšanu un pelnu uzglabāšanu kremēšanas gadījumā.
Jūra sāk atgriezties. Cik strauji tas notiks?Jūras ūdens, ko no mums uz laiku bija “aizņēmusies” Ziemeļjūra, palēnām sācis atgriezties un atplūdīs palēnām. Taču Baltijas jūras ekoloģijai vairāk būtu
Draugiem Facebook Twitter Google+