×
Mobilā versija
Brīdinājums +16.6°C
Milija, Maiga
Pirmdiena, 25. jūnijs, 2018
17. decembris, 2012
Drukāt

Turpinās remontēt 1. slimnīcu

Foto - Dainis BušmanisFoto - Dainis Bušmanis

Pēc rekonstrukcijas no vakardienas darbu atsākusi Rīgas 1.slimnīcas poliklīnika, kuras korpusa fasādes un iekštelpu rekonstrukcijā Rīgas dome ieguldījusi vairāk nekā miljonu latu.

 

Rīgas domes Īpašuma departaments nākamgad turpinās remontdarbus pašvaldības SIA “Rīgas 1. slimnīca”. Tiks pabeigts remonts slimnīcas 23. korpusā, kā arī izsludināts jauns iepirkuma konkurss par 8. korpusa rekonstrukciju, vakar preses konferencē pastāstīja departamenta direktors Oļegs Burovs (“GKR”).

Nākamgad plānots sākt renovācijas darbus slimnīcas 23. korpusā, bijušajā dzemdību nodaļā. Ēkā paredzēts ierīkot bērnu poliklīniku, bērnu ūdensdziedniecības nodaļu un stomatoloģisko klīniku bērniem un pieaugušajiem. Arī šeit darbi būs jāsāk ar demontāžu, turklāt papildus renovācijas darbiem plānota jauna apjoma būvniecība ar ieejas halli un reģistratūru. Ēkā tiks izbūvēti divi baseini – viens lielākiem, otrs mazākiem bērniem, moderni ārstu kabineti un procedūru telpas.

Slimnīcas 8. korpusā, kas sastāv no vienas vienstāva un vienas divstāvu ēkas, plānots izvietot operāciju bloku, intensīvo terapiju un sterilizācijas bloku. Jaunais operāciju bloks tiks ievietots korpusa vienstāva apjomā, gandrīz uzbūvējot no jauna – tiek saglabāta tikai dienvidrietumu un daļēji ziemeļrietumu ārsiena. Tādējādi tiek gan izbūvēts jauns, moderns operāciju bloks, gan saglabāts vēsturiskās ēkas tēls un detaļas. No jauna celto ārsienu apdare tiek veidota analoga vēsturiskajai.

Jau rakstījām, ka Rīgas domes Īpašuma departaments 9. janvārī noslēdza būvdarbu līgumu par Rīgas 1. slimnīcas 1. korpusa un 17. korpusa vienkāršotu renovāciju un 23. korpusa tehniskā projekta izstrādi un rekonstrukciju ar pilnsabiedrību “LNK Industries Partnership” par kopējo summu četri miljoni latu, ieskaitot pievienotās vērtības nodokli.

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+