Latvijā
Novados

Tuvinieki stāvēs pie jūsu kapa! Jaunieši Kandavā peldbaseinā lec vēl neredzēti riskantā veidā4

Kadrs no LNT video

Jaunieši Kandavā lec peldbaseinā vēl neredzēti riskantā veidā. Par šādu pārgalvību pārsteigts ir arī ārsts, kurš glābis daudzu pārgalvju dzīvības, vēstīja TV3 raidījums “Bez Tabu”.

Kandavas āra peldbaseinā jaunieši lec ūdenī no 10 metrus augstas platformas. Lai gan ar šādām ūdens izpriecām vietējie un ne tikai nodarbojas gadiem ilgi, sabiedrību un ārstus pārsteidz kāda dueta bīstamās izklaides: jaunietis citam uzsēžas uz pleciem, šādi sakabinājušies, abi krīt ūdenī no liela augstuma ar galvām uz leju. Viens no lēcieniem misējas: viens no pārgalvjiem sasveras uz muguras, ūdenī gandrīz uzkrīt otram virsū.

Ārsts: ”Tas varētu beigties ar abu bravūrīgo jauniešu nāvi.”

Bīstamās izpriecas iemūžinātas video, ar tām nekautrējas padižoties sociālajā vietnē ”Facebook.com” Par veidu, kā ”akrobāti” riskē ar dzīvību, izbrīnīts ir arī Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas (RAKUS) Neiroķirurģijas nodaļas vadītājs Kārlis Bicāns.

”Tas varētu beigties ar abu bravūrīgo jauniešu nāvi. Var beigties ar mugurkaula bojājumu, kam var sekot paralīze, cilvēks var palikt vai nu ratiņos, vai kopjams gultā uz visu dzīvi,” brīdina RAKUS dakteris Bicāns.

Plašāk pievienotajā video:

LA.lv