×
Mobilā versija
Brīdinājums +18.0°C
Liene, Liena, Helēna, Elena, Ellena
Sestdiena, 18. augusts, 2018
17. maijs, 2017
Drukāt

”UgunsGrēka” finālā beidzot parādīsies leģendām apvītie Zentas ”bārenīši” (1)

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Jau piektdien, 19. maijā, lielā fināla sērija gaidāma seriālam ”UgunsGrēks”. Tajā būs redzamas vismaz 30 jaunas sejas – aktieri no tautas, kuri uzvarēja Skaties.lv konkursā. Nu kļuvis zināms, ka starp jaunajiem tēliem būs arī jau leģendārie Zentas ”bārenīši”, kuri gadiem tiek pieminēti sižetā, bet līdz šim nekad netika parādījušies atklātībā.

Pagājušonedēļ uz Bīriņu pili devās īpašs fanu reiss, kurā jaunie aktieri ”no tautas” devās pretī savam lielajam ekrāna uznācienam. Kā noskaidroja Skaties.lv, fanu autobusā ir arī divi laimīgie, kuriem pēdējā sērijā būs tas gods atveidot leģendām apvītos Zentas ”bārenīšus”.

Kā neskaitāmas reizes seriālā akcentējusi Zentiņa, viņas dzīvesdraugs Jančuks ir devies aizsaulē, tāpēc atvašu jeb ”bārenīšu” audzināšanas gulstas vien uz viņas trauslajiem pleciem. Sirdi plosošais stāsts par ”bārenīšiem” Zentai noderējis visdažādākās dzīves situācijās. Čiepjot gardumus no ledusskapja vai īdot par zemo apkopējas algu, Zentiņa allaž atcerējusies pieminēt savus ”bārenīšus”, liekot skatītājiem domāt, ka runa ir par mazulīšiem, kuri izsalkuši gaida mājās mammu.

Īsto bārenīšu parādīšanās seriālā faniem būs varens pārsteigums. Kāpēc un galvenais kādi seriālā beidzot ieradīsies ”bārenīši”? ”UgunsGrēka” fināla sērija jau 19. maijā 21.00. Pirms tam, ierastajā laikā, īpaša sarkanā paklāja tiešraide no noslēguma svinībām!

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+