×
Mobilā versija
+9.8°C
Tāle, Raimonda, Raina, Klementīne
Ceturtdiena, 26. aprīlis, 2018
22. februāris, 2016
Drukāt

Ugunsgrēkā Rēzeknes novadā gāja bojā vīrietis

Foto - LETAFoto - LETA

Ilustratīvs foto

Aizvadītajās brīvdienās, laika posmā no šī gada 20.februāra plkst. 6.30 līdz 22.februāra plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) saņēma 46 izsaukumus, no kuriem 14 bija uz ugunsgrēku dzēšanu un 25 uz glābšanas darbiem, savukārt septiņi no izsaukumiem bija maldinājumi. Ugunsgrēkā gāja bojā viens cilvēks, bet cieta – divi, informē VUGD.

Pirmdien no rīta plkst. 7.24 VUGD saņēma izsaukumu uz Zvīņu ielu Rīgā, kur ugunsgrēks bija izcēlies dzīvojamā mājā. Ierodoties notikuma vietā, ugunsdzēsēji glābēji konstatēja, ka no divstāvu dzīvojamās mājas loga nāk melni dūmi un ēkas otrajā stāvā dega dīvāns un sadzīves priekšmeti 5m2 platībā. Ugunsgrēkā cieta divi cilvēki, kuri tika nodoti neatliekamās medicīniskās palīdzības mediķiem.

Svētdien plkst. 10.01 ugunsdzēsēji glābēji steidzās uz Rēzeknes novada Griškānu pagastu, kur dega pirts. Ierodoties notikuma vietā, ugunsdzēsēji glābēji konstatēja, ka vienstāvu koka pirts deg ar atklātu liesmu 12m2 platībā un tai ir daļēji iebrukuši griesti. Ugunsgrēkā gāja bojā apmēram 93 gadus vecs vīrietis. Ugunsgrēks tika likvidēts plkst. 12.18.

Brīvdienās ugunsdzēsēji glābēji devās arī uz izsaukumiem, kuros dega atkritumi, elektroinstalācija, ēkas lapene, ēkas kāpņu telpas grīda, saimniecības ēka un vieglā automašīna, trīs dārza mājas, pirts un sodrēji divu ēku dūmvados. Platības ziņā lielākie ugunsgrēki bija izcēlušies Tukuma novadā un Ventspilī.
Sestdien naktī plkst. 23.46 VUGD saņēma izsaukumu uz Tukuma novada Irlavas pagastu, kur dega šķūnis. Ierodoties notikuma vietā, ugunsdzēsēji glābēji konstatēja, ka koka šķūnis deg 84m2 platībā un tam ir iebrucis jumts. Plkst. 2.13 ugunsgrēks tika likvidēts.

Svētdien plkst. 2.29 tika saņemts izsaukums uz Pērkoņu ielu Ventspilī, kur ugunsgrēks bija izcēlies malkas šķūnī. Ugunsdzēsējiem glābējiem ierodoties, malkas šķūnis dega 120m2 platībā. Ugunsgrēks tika likvidēts plkst. 4.52.

Līdztekus sestdien ugunsdzēsēji glābēji devās palīgā nelaimē nokļuvušai lapsai Krimuldas novadā – lapsa bija ielīdusi privātmājas pagalmā un atradās suņu būdā. Ugunsdzēsēji glābēji kopā ar Valsts policijas darbiniekiem lapsu nodeva dzīvnieku patversmei, kas uzņēmās tālākās rūpes par dzīvnieku.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+