Sports
Futbols

Uldriķis: Aizsargi baidītos no diviem tādiem bifeļiem1

foto: LFF

Latvijas futbola izlasē neveiksmīgajā spēlē pret Igauniju (1:2) debitēja 19 gadus vecais uzbrucējs Roberts Uldriķis, kurš izpelnījies salīdzinājumus ar slaveno zviedru Zlatanu Ibrahimoviču, jo ir ne tikai garš, bet arī tehnisks.

“Sajūtas ir divējādas – prieks, ka debitēju, taču piedzīvojām neveiksmīgu zaudējumu. Vajadzēja uzvarēt gan skatītāju, gan sevis dēļ, iegūt pārliecību. Bet spēle galīgi neizdevās, nekas nesanāca, viņi bija labāki spēles un rezultāta ziņā. Maz bijām ar bumbu – kad tikām, ātri centāmies atbrīvoties. Vajadzēja pieturēt, caur viduszonu, meklēt īsās piespēles,” uzskata otrajā puslaikā laukumā uz maiņu nākušais Uldriķis.

“Abām komandām pirms divām dienām bija spēle, viņi brauca uz Rīgu, tā kā mums pat vajadzēja būt vieglāk. Nav jāmeklē attaisnojumi, vairāk jāstrādā, lai nekas tāds neatkārtotos,” piebilda Latvijas vienību “RFS” pārstāvošais uzbrucējs.

Saistītie raksti

Galvenais treneris Aleksandrs Starkovs pirms došanās laukumā viņam teicis, lai nebaidās un spēlē savu futbolu. Roberts uzbrukuma smailē darbojās kopā ar Vladislavu Gutkovski, kurš augumā nav tik ražens, bet ir fiziski spēcīgs futbolists. ”Itin labi spēlējām, mums varētu veidoties sekmīgs duets – aizsargi baidītos no diviem tādiem lieliem bifeļiem,” sprieda Uldriķis, pēc tam gan sevi pielabojot – lieliem vīriem.

Uldriķis varētu spēlēt Latvijas U-21 izlasē, kur būtu viens no līderiem. Juniori Eiropas čempionāta kvalifikācijas ciklu iesāka ar bezvārtu neizšķirtu pret Andoru. “Tāda komanda ir jāuzvar, jo esam labāki. Bet man prieks, ka biju ar lielo izlasi, lielākā atšķirība ir tā, ka te nekas nav jādara, tikai jānāk uz treniņiem. U-21 izlasē pašam par šo to jārūpējas. Te arī partneri spēcīgāki, leģionāri. Iejusties nebija grūti, jo sastāvā ir arī daudz jauno.”

LA.lv