×
Mobilā versija
Brīdinājums +14.5°C
Rasma, Rasa, Maira
Trešdiena, 20. jūnijs, 2018
31. oktobris, 2012
Drukāt

Ungārijā ar cerību par kādu punktiņu

euro_2014_resize_250px2

Latvijas handbola izlase šovakar ar spēli pret Ungārijas valstsvienību tās laukumā Ģeņģešā sāks Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīru. 


Latvijas izlases pretinieki divu apļu turnīrā, kas ilgs līdz nākamā gada jūnijam, būs Londonas olimpisko spēļu bronzas laureāti horvāti, ceturtās vietas ieguvēji ungāri un slovāki. Finālturnīram kvalificēsies divas labākās komandas. Būs interesanti samērot spēkus ar pasaules handbola zvaigznēm, būs iespējams tās klātienē redzēt pašu mājās, un varbūt šīs spēles ļaus spert soli uz priekšu komandas un katra handbolista izaugsmē. “Panākums jau ir tas, ka guvām iespēju sacensties ar šīm komandām, kas mums ļaus pilnveidoties un augt tālāk. Mērķis ir atņemt kādai no tām punktus, bet tas izdosies tikai tad, ja paši nospēlēsim labākajā līmenī,” saka valstsvienības galvenais treneris Valdis Labanovskis.

Šodien Ģeņģešā pret Ungārijas un sestdien Dobelē pret Horvātijas izlasi ģimenes apstākļu dēļ komandai nevarēs palīdzēt Aivis Jurdžs­, muguras savainojuma dēļ – Raimonds Šteins, laukumā neredzēsim arī Evaru Klešniku. Nedēļas nogalē lielākā daļa handbolistu bija aizņemti savos klubos, tādēļ gatavošanās iznākusi pavisam īsa. Tomēr kadru mainība komandā pēdējos gados ir neliela, un Labanovskis uzsver, ka ieplānotais darbs ir izdarīts.

 

LATVIJAS IZLASE

Vārtsargi: Edgars Kukša (“Fredenbeck”, Vācija), Helmuts Tihanovs (LSPA) un Gatis Kozlovs (“Latgols”), līnijas spēlētāji: Margots Valkovskis (“Bad Neustadt”, Vācija), Ingars Dude (“Saarlois”, Vācija) un Egils Politers (“Tenax”), kreisie malējie: Armands Uščins (“Dessau”, Vācija) un Oskars Arājs (“Tenax”), kreisie ārējie: Austris Tuminskis (“Latgols”), Kaspars Lisovskis (“Latgols”) un Jānis Grišanovs (“Duderstadt”, Vācija), labie ārējie: Ģirts Lilienfelds (“Eisenach”, Vācija), Dainis Krištopāns (“Tatran”, Slovākija), Elvijs Borodovskis (“Kremer”, Nīderlande), labie malējie: Jānis Pavlovičs (“West Wien”, Austrija) un Ēriks Blūms (“Edewecht”, Vācija).

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+