×
Mobilā versija
+7.7°C
Tāle, Raimonda, Raina, Klementīne
Piektdiena, 27. aprīlis, 2018
25. septembris, 2012
Drukāt

Ušakovs nebūs tas, kurš teiks āmen

Foto - LETAFoto - LETA

Pagājušonedēļ gadījās trīs ievērības cienīgi notikumi. Kurš vēstīja par dižu slavu, kurš par izcilu panākumu un kurš lika sastingt baismīgas sakāves priekšnojautās, izlasīsiet – sapratīsiet. Papriekš Rīgas domes priekšsēdētājs Nils Ušakovs saposās uz bērēm.

 

 

Viņš iegādājās tumšas drānas uzvalku, dungodams “bim bam večerņij zvon”, nopirka četras garkātainas gladiolas, pa pusei kokus, pa pusei puķes, apsēja buķeti ar lenti “Dusi saldi, “Vienotība” – skumjās atvadās no Rīgas mēra” un stājās sēru gājiena priekšgalā. Ušakovam likās, ka viņš krievu avīzēs gandrīz vai Kornēlijas Apškrūmas spalvas izjustās rindās devis pietiekami ticamu skaidrojumu par “Vienotības” mokošiem pēdējiem brīžiem, un viņš pat atalgoja sētniekus, lai tie ašāk aizslaucītu melus un liekulību simbolizējošo politisko partiju vēstures mēslainē.

Bet notika kuriozs. Baumas par “Vienotības” nāvi izrādījās pāragras! Pilsētas galva panāca vien to, ka domes šveicars, laikraksta “Čas” abonents no 1995. gada, ieraudzīdams dzīvu “Vienotības” frakcijas vadītāju Pulka kungu, metās bēgt, kur acis rāda, jo vīriem livrejā šķita, ka ienācējs lūkojas pretī ar mirstoša zombija skatienu. Nu pagaidi! – “Vienotība” sacīja, ar ņau zem galda paspruka abi domes kaķi, un arī pats lielais kombinators saprata, ka viņu sitīs. Varbūt pat pa galvu. Ka būs sāpīgi. Ka pirmie ādu ģērēs tie, kam viņš vēla kapakmeni, un liks Nilam atzīties noziegumos, kādus “Saskaņas centrs” nekad nav pastrādājis. Pēc tam asinis sāks vārīties reformatoru dzīslās, un arī viņi spers zibeņus. Ušakovam sados pat Nacionālās apvienības Baibiņa! “SC” līderis bija gatavs, ka viņu sitīs ar zvērīga nacionālisma kārti, bet viņu pārsteigs, belžot ar saimnieciskuma un nesaimnieciskuma kārtīm, zvetējot ar birokrātijas un korupcijas trumpjiem – jods vien zina, kādi vēl kārava kungi paslēpti saniknotiem “es apsūdzu” pozā iebronzētiem labējiem, kuri tīko izraut varu Rīgā no “SC” rokām.

 

Pats galvenais, ka, aizrāvies kavalērijas uzbrukumā kā Čapajevs, Nils kā miegapūznis nogulēja slēpnī sēdošo taisnības meklētāju partiju KNAB, kura – šausmas! – arī piedalās Ušakova apēdāju koalīcijā. Nieks par maksimāli izspēlētu nacionālisma kārti, lūk, kur džokeris!

 

Vai te pat cilvēkam ar vodkā mērcētiem nerviem neizsprūk – “bļ.. Bogdanova, bļ… Stabiņa? KNAB priekšvēlēšanu programmā ir tikai divi punkti, bet abi par labu rīdziniekiem: 1) rakt un rakt, 2) mēs jums atnāksim pakaļ. Lūk, kā izvadītājs Nils aptvēra, ka viņš nebūs tas, kurš teiks – āmen!”

Bet pavisam ar aukstu “aqua riga” ūdeni Rīgas mēru aplēja nedēļas vidū laistā ziņa, ka Valdis Dombrovskis būs Eiropas Savienoto Valstu priekšsēdētājs tā portugālīša Žozē vietā. Bitīt matos, viņš taču būs varenāks par Vladimiru Vladimiroviču Putinu, un diža slava ies šim “Vienotības” ģenerālim pa priekšu un līdzi malu malās! Ja vēl kāds dzīrās pieteikt karu “Vienotībai”, tas tagad steigšus sabāza pievestos kara materiālus atpakaļ penālī. Un trešais ārkārtējais jaunums, kas vieniem paslīdēja garām, bet citiem ļāva galīgi atskārst, ka reformu pretinieki pārvērtīsies praulos. Smagus pārbaudījumus izturējušās Reformu partijas rindās iestājusies Daugavpils pilsētas galva Žanna Kulakova. Apsveicu zatleriešus ar lielu uzvaru.

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+