×
Mobilā versija
Brīdinājums +27°C
Magda, Magone, Mērija, Magdalēna
Pirmdiena, 23. jūlijs, 2018
22. novembris, 2016
Drukāt

Uz robežas aiztur četrus Vjetnamas pilsoņus un pārvietotāju

Foto - Timurs SubhankulovsFoto - Timurs Subhankulovs

Piektdien, 18. novembrī robežsargi Daugavpils novadā aizturēja 4 Vjetnamas pilsoņus, kuri iepriekš nelikumīgi bija šķērsojuši Latvijas – Krievijas robežu, un Lietuvas pilsoni, kurš nodrošināja Vjetnamas pilsoņu nelikumīgu uzturēšanos Latvijā un mēģināja nelikumīgi viņus pārvietot uz Lietuvu.

18.novembra rītā, veicot robežas apsekošanu, robežsargi Kārsavas novadā konstatēja pēdas, kas liecināja par valsts robežas nelikumīgu šķērsošanu. Iesaistot papildspēkus un veicot pārkāpēju meklēšanas pasākumus, šīs pašas dienas vakarā Daugavpils novadā netālu no Latvijas – Lietuvas robežas tika apturēta kāda Lietuvas pilsoņa vadītā automašīna. Vīrietis savā automašīnā mēģināja iepriekš nelikumīgi Latvijas – Krievijas valsts robežu šķērsojušos Vjetnamas pilsoņus pārvest uz Lietuvu.

Uzsākti kriminālprocesi, pret Vjetnamas pilsoņiem – par valsts robežas tīšu nelikumīgu šķērsošanu personu grupā, savukārt pret Lietuvas pilsoni – par apzinātu personu nodrošināšanu ar iespēju nelikumīgi uzturēties Latvijā un par personu nelikumīgas pārvietošanas pāri valsts robežai mēģinājumu.

Vjetnamas pilsoņi izmitināti Aizturēto ārzemnieku izmitināšanas centrā “Daugavpils”, savukārt Lietuvas pilsonis ievietots Valsts policijas Īslaicīgas aizturēšanas vietā.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+