×
Mobilā versija
Brīdinājums +18.6°C
Ludmila, Laimdots, Laimiņš
Piektdiena, 22. jūnijs, 2018
17. septembris, 2014
Drukāt

Uzaicinājumu ieņurca ārdurvīs

Foto: LETAFoto: LETA

Nākot mājas, ieraudzīju, ka mūsu mājas ārdurvju spraugā iesprausts kaut kāds papīrs. Tā izrādījās Nacionālā veselības dienesta vēstule, adresēta manai kaimiņienei. Vēstule bija ielikta aploksnē ar caurspīdīgo lodziņu, uz aploksnes nebija zīmoga ar nosūtīšanas datumu. Aploksne bija saburzīta un netīra. Es vēstuli, protams, iemetu  kaimiņienes pastkastītē. Taču cits cilvēks varbūt nepaskatītos un tā nonāktu atkritumu konteinerā.
 Anda Rīgā

Nacionālā veselības dienesta (NVD) sabiedrisko attiecību daļas vadītāja Māra Āboliņa atbildēja, ka Nacionālais veselības dienests noteiktu vecuma grupu sievietēm nosūta uzaicinājumus doties uz valsts apmaksātiem profilaktiskajiem izmeklējumiem krūts un dzemdes kakla vēža savlaicīgai diagnosticēšanai. Šīs vēstules izsūta uz sievietes deklarēto dzīves vietu. Katru gadu nosūta vairāk nekā 100 000 šādu vēstuļu. Par šo vēstuļu sagatavošanu un nosūtīšanu NVD noslēgusi līgumu ar AS “OpusCapita”, kas uzvarēja konkursā.

Savukārt “OpusCapita” pārdošanas un mārketinga daļas vadītāja Kristīne Apsīte paskaidroja, ka vēstules raksta viņu uzņēmums, bet tās piegādā “Latvijas Pasts” un “Post Service”. Uz vēstulēm, kuras nogādā “Latvijas Pasts”, ir divi spiedogi – kad vēstule nodota pastā un kad saņemta adresāta pasta nodaļā. Toties uz “Post Service” piegādātajām vēstulēm spiedogu nav un adresāts var tikai minēt, cik ilgi vēstule ceļojusi. “Post Service” darbinieki žēlojas, ka konkurents “Latvijas Pasts” viņiem nedod informāciju par durvju kodiem, arī namu apsaimniekotāji to sniedzot nelabprāt. Taču durvju kodu nezināšana šim uzņēmumam netraucē uzvarēt konkursos par sūtījumu piegādi. Par “Post Service” nekvalitatīvo darbu bijušas arī citas sūdzības, tādēļ jau no 1. septembra šim uzņēmumam vairs neuztic Nacionālā veselības dienesta vēstuļu piegādi, to darīs tikai “Latvijas Pasts”.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+