×
Mobilā versija
Brīdinājums +21.6°C
Rasma, Rasa, Maira
Trešdiena, 20. jūnijs, 2018
16. marts, 2015
Drukāt

Uzkrītot televizoram, Liepājā iet bojā trīsgadīgs puisēns (9)

Foto: 123RFFoto: 123RF

Liepājā svētdien, 15. martā, dažu stundu laikā notika divi smagi negadījumi, kuros iesaistīti trīsgadīgi puisēni – vienā negadījumā cietušais gāja bojā, otrā guva smagas traumas, informē Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldē.

Policijā klāsta, ka svētdien plkst. 13 Ezera ielā kādā dzīvoklī trīs gadus vecam zēnam virsū uzkrita televizors. Puisēns no gūtajām traumām slimnīcā mira.

Savukārt plkst. 10:40 Saules ielā kāds zēns no mājas otrā stāva nokrita uz bruģa. Cietušais ar smagām traumām nogādāts slimnīcā un atrodas mediķu aprūpē.

Policijā par abiem gadījumiem uzsākts kriminālprocess, kurā tiek skaidroti precīzi notikušā apstākļi.

Pievienot komentāru

Komentāri (9)

  1. No visas sirds žēl. Lai Dievs dod spēku vecākiem tikt pāri šim grūtajam notikumam. Un lai Dievs dod spēku citiem vecākiem lieku reizi pārliecināties par savu atvasīšu drošību pat tad, kad šķiet, ka viss ir kārtībā.

  2. Līdzjūtība tuviniekam. Vienīgais, ka virsraksts liek mulst-vai televizors uzkrita vai uzkrita uz televizora.
    Gribētu zināt, kādā veidā televizors tieši uzkrita virsū-vai no tiem kronsteiniem, ar kuriem pie sienas stuprina, nokrita vai kā citādāk. Tā varētu būt mācība citiem vecākiem.

  3. Tas ir briesmīgi. Bet pie šādām nelaimēm noved tas, ka bērniem vairs nav skaidrs, ko nozīmē vārds NEDRĪKST. Bērni drīkst un atļaujas visu, neklausa, bet sodīt ir slikti. Tad nu tāds rezultāts.

  4. Kas var būt briesmīgāks,kā zaudēt bērniņu….visdziļākā līdz’jutība vecākiem….esiet stipri….

  5. Kas tad tas par televizoru bija? Vecais Taurus? Drusku dīvaini… Līdzjūtība tuviniekiem. Neatstājiet bērnus pie atvērtiem logiem, vai uz lodžijām,nu ,cik vēl jums vajag mācību? Ja dzīvojat daudzstāvenēs,vēl jo īpaši nedrīkst atstāt tik mazus bez uzraudzības.

    • Manuprāt, jau tieši jaunie plānie teļuki ir bīstamāki un nestabilāki, tādu veco jau bērns tā nemaz neizkustinās. Un, ja tas plānais ir kaut kāds 40 vai 50 collīgais, tad svars tur ir pietiekams, lai nebeigtos labi, ja pa īsto vietu trāpa.

  6. izsaku līdzjūtību vecākiem.

Draugiem Facebook Twitter Google+