Horoskopi un mistika
Horoskopi

Uzzini, kurām horoskopa zīmēm piemīt vislielākās gaišredzības spējas 0

Foto – Shutterstock

Vairākumam cilvēku piemīt paranormālas spējas, pat tad, ja viņi to neievēro. Piemēram, tu vari precīzi noteikt, ja kāds melo, vai tev ir priekšnojauta par gaidāmajiem notikumiem. Dažkārt tavas spējas izpaužas tikai zināmās situācijās, bet tu visu noraksti uz intuīciju, ne vairāk. Starp citu, paranormālās spējas var būtiski ietekmēt arī tava zodiaka zīme.

Šajā rakstā horoskopa zīmes sakārtotas dilstošā secībā, sākot ar zīmi, kurai piemīt vislielākās paranormālās spējas, un beidzot ar to, kurai tādu praktiski nav.

Zivis
Vairākums Zivju nemaz nezina, cik ļoti tās ir apdāvinātas šajā jomā. Viņas vienkārši paļaujas uz savu intuīciju, pieņemot lēmumus. Šīs zīmes pārstāvji prot lasīt cilvēku domas, pat ja ar viņiem nav stipra saikne, un vienmēr zina, kad notiks kaut kas labs vai slikts. Zivis ir ļoti līdzjūtīgas, bet vairumā gadījumu viņu spējas izpaužas mūzas formā, kura palīdz tām viņu “mākslā”.

Vēzis
Vēža paranormālās spējas izpaužas emociju ziņā – šīs zīmes pārstāvji spēj sajust, kad kāds ir apbēdināts pat tad, ja ārēji šis cilvēks izskatās mierīgs. Vēzis ir tipisks empāts, kas visu “laiž caur sevi”. Viņš arī ir ļoti jūtīgs pret kosmiskajām vibrācijām, īpaši kad klausās mūziku. Vēži var kļūt par teicamiem ekstrasensiem.

Svari
Svari parasti netic, ka ir apveltīti ar paranormālām spējām, tomēr viņi pastāvīgi piedzīvo “De javu”, priekšnojautas vai atmiņas par iepriekšējām dzīvēm. Paši Svari uztver šādas sajūtas kā absolūtu nejaušību vai sakritību. Diemžēl viņi ir pārāk slinki, lai attīstītu savas prasmes.

Skorpions
No visām zodiaka zīmēm Skorpioni labāk par visiem lasa cilvēku domas. Viņi ne tikai var pateikt, par ko tu domā, viņiem piemīt arī spēja zināt, ko tu slēp. Un tas ir paradokss, jo pats Skorpions tiecas uzvesties ļoti noslēpumaini un mīklaini, nemaz nerunājot viņu lielo noslēgtību. Skorpioni neieredz meļus un sajūt nepatiesību pa gabalu. Tomēr nereti savas spējas viņi izmanto, lai manipulētu un kontrolētu citus.

Dvīņi
Ar divdabīgu raksturu apveltītie Dvīņi prot atrasties vairākās vietās vienlaikus. Kamēr viņu fiziskais ķermenis paliek, piemēram, gultā, viņi garīgi atrodas vēl kaut kur, turklāt dažkārt viņus var redzēt citi cilvēki absolūtā ķermeniskā veidolā. Šī ir ļoti mīklaina zodiaka zīme ekstrasensoro spēju plānā.

Auns
Auns ir apveltīts ar spēju precīzi zināt, kas notiks tālāk. Šī dāvana, prasme vai dotums piemīt praktiski jebkuram šīs zīmes pārstāvim, tomēr ne tuvu ne katrs Auns spēj to saprast, pareizi piemērot vai traktēt.

Jaunava
Jaunavām ir spēja ieraudzīt nākotni vizuālu tēlu veidā. Turklāt šī zodiaka zīmes prot sajust gan gaidāmās iespējas, gan draudus. Jaunava ir ģeniāla plānotāja, tāpēc šādas sajūtas viņa loģiski apstrādā un analizē, īpaši neuzskatot sevi par apveltītu ar ekstrasensa spējām.

Lauva
Katrā Lauvā ir “iebūvēts” īpašs dabisks pulkstenis. Viņam nav vajadzīgs modinātājs, jo šī zodiaka zīme pārsteidzoši sajūt laiku un nekad nekavē. Lauva nesniedz sev atskaiti, kā tas izdodas, un uzskata šādu īpatnību par pilnīgi dabisku, nevis paranormālu.

Vērsis
Vērsis ir piezemēta personība, bet viņam piemīt spēja sajust robežas. Viņš tās nepārkāps, iedzimtā takta sajūta neļaus Vērsim kādu sāpīgi apvainot vai aizskart. Tomēr šādu velti Vērsis pilnībā ignorē, viņš ir ļoti loģisks un pragmatisks, tāpēc netic pārdabiskajam.

Strēlnieks
Strēlnieki nav ekstrasensi pēc savas būtības. Viņi priecājas par dzīvi un gūst prieku no sīkumiem. Šīs zīmes pārstāvji vienmēr un ar visu ir apmierināti, tāpēc viņiem nav vajadzīgs raizēties par nākotni vai lasīt citu cilvēku domas un noskaņojumu. Šāda dāvana Strēlnieku acīs šķiet kā zināms pienākums un pat apgrūtinājums.

Saistītie raksti

Mežāzis
Mežāži, ka likums, ir praktiķi, nevis ekstrasensi. Viņiem ir nedaudz attīstīta intuīcija karjeras vai biznesa jomā, bet diez vai viņi riskēs, ieklausīsies iekšējā balsī. Ir brīži, kad Mežāzim ir kāda neskaidra vīzija vai priekšnojauta par kaut ko, taču viņš pārāk baidās, lai mēģinātu to saprast.

Ūdensvīrs
Pārsteidzoši, bet šai zodiaka zīmei, kuras pārstāvji pēc dabas ir novatori, ģēniji un progresīvi cilvēki, praktiski nepiemīt paranormālas spējas. Lai gan var sacīt, ka Ūdensvīrs ir ekstrasenss izgudrojumu un inovāciju plānā, bet sajust citus cilvēkus garīgajā līmenī viņam nav dots.
Avots: “tayni-mirozdaniya.ru”

LA.lv