×
Mobilā versija
Brīdinājums +27.0°C
Ritma, Ramona
Piektdiena, 20. jūlijs, 2018
29. septembris, 2016
Drukāt

Vadītāji nemainās, bet kas šovā “Mana dziesma” duelēsies pirmie

Publicitātes fotoPublicitātes foto

LTV1 muzikālo spēli “Mana dziesma” jaunajā sezonā vadīs aktieris Intars Rešetins un Dagmāra Legante. Šovā aci pret acis tiksies trīs dāmas un trīs kungi. Viņu uzdevums būs noskaidrot, kura komanda zina vairāk par latviešu leģendārāko populārās un rokmūzikas grupu un komponistu dziesmām, ar kurām sākās Latvijas atmoda.

Pirmajā spēlē laukumā tiksies LTV ētera personības – LTV Ziņu dienesta žurnāliste Aija Kinca, Kultūras ziņu moderatore Eva Ikstena un LTV autoru un izpildītāju konkursa “Supernova” vadītāja Ketija Šēnberga, kuras pārstāvēs Dagmāras komandu, kā arī “Rīta Panorāmas” vadītājs Gusts Kikusts, erudīcijas spēles “V.I.P.” vadītājs Uģis Joksts un raidījuma “4.studija” vadītājs Ingus Ulmanis, kuri savukārt pārstāvēs Intara Rešetina komandu.

Kā Intars un Dagmāra tiks galā ar spēles dalībniekiem – sešiem žurnālistiem un LTV raidījumu vadītājiem, jo katrs ir personība, katram ir ko teikt un katrs ir gatavs pastāvēt par savu taisnību, un V\vai azarts un vēlme uzvarēt ņems virsroku?

Pirmais “Mana dziesma” raidījums veltīts komponistam Imantam Kalniņam.

Lai dalībniekiem nepazustu īstais meldiņš, dziedāt palīdzēs “Mana dziesma” pavadošā sastāva solisti Iluta Alsberga un Daumants Kalniņš, kā arī grupa ģitārista Mārča Auziņa vadībā. Pie bungām Rūdolfs Dankfelds, basu spēlē Toms Poišs, taustiņinstrumentus – Ritvars Garoza.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+