×
Mobilā versija
+10.6°C
Visvaldis, Nameda, Ritvaldis
Otrdiena, 24. aprīlis, 2018
28. maijs, 2014
Drukāt

Valmierā pulcēsies jaunie Baltijas mūziķi

Publicitātes fotoPublicitātes foto

No 6. līdz 8.jūnijam norisināsies tradicionālais Baltijas valstu mūzikas skolu stīgu orķestru festivāls, kurā ik gadu pulcējas jaunie mūziķi, lai popularizētu savas tautas mūziku, izpildot tautas dziesmu apdares un oriģinālmūziku, portālam LA.lv pavēstīja Valmieras domes sabiedrisko attiecību speciāliste Justīne Deičmane.

Šogad festivālā piedalīsies pārstāvji no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas un Somijas.

Festivāla laikā paredzēti vairāki koncerti – 6. jūnijā Vaidavā, 7. jūnijā Dikļu pils dārzā, savukārt festivāla noslēguma koncerts norisināsies 8. jūnijā Valmieras Kultūras centrā.

“Kopumā festivālā piedalīsies aptuveni 100 dalībnieku no Valmieras, Tartu (Igaunija) un Panevēžas (Lietuva). Pirmo reizi festivālā uzstāsies arī sadraudzības partneri no Helsinku (Somija), Kuressaares (Igaunija) un Ukmerģes (Lietuva) mākslas un mūzikas skolu stīgu orķestriem,” informē Valmieras Mūzikas skolas direktors Aivars Cepītis.

Pirmais Baltijas valstu jauniešu stīgu orķestru festivāls norisinājās 2010. gadā Valmierā. Pasākumu organizē Valmieras Mūzikas skola sadarbībā ar starptautiskajiem sadraudzības partneriem, kā arī Valmieras pilsētas pašvaldību un Kocēnu novada domi.

Ieeja koncertos bez maksas!

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+