Mobilā versija
+19.2°C
Janīna, Linda
Pirmdiena, 21. augusts, 2017
15. aprīlis, 2015
Drukāt

Valmieras policija meklē par naudas izkrāpšanu aizdomās turamo Aināru Grīsli (4)

Foto - VPFoto - VP

Valmieras policija lūdz iedzīvotāju palīdzību 1969.gadā dzimušā Aināra Grīšļa atrašanās vietas noskaidrošanā. Vīrietis tiek turēts aizdomās par dažādiem mantiskiem noziegumiem, tostarp par svešu maksājumu karšu zādzībām un to izmantošanu, un var atrasties jebkurā vietā Latvijas teritorijā, informē VP.

Pēc policijas rīcībā esošās informācijas Grīslis, stādoties priekšā, mēdz izmantot citu personas vārdu un uzvārdu, turklāt šos datus ikreiz maina. Tāpat tiek mainītas arī noziedzīgo nodarījumu veikšanas vietas, dodoties uz dažādām Latvijas pilsētām.

Vienlaikus policija aicina pašu meklējamo personu labprātīgi vērsties Valmieras iecirknī.

Policija lūdz ikvienu iedzīvotāju vērīgi aplūkot attēlā redzamo Grīsli un, ja jūsu rīcībā ir informācija par šīs personas atrašanās vietu vai jebkāda cita informācija, kas sekmētu policijas darbu viņa atrašanās vietas noskaidrošanā, aicina informēt pa tālruņiem 110 vai 64201300, vai vērsties tuvākajā policijas iecirknī.

Policija anonimitāti garantē un jau iepriekš pateicas par sniegto palīdzību!

Pievienot komentāru

Komentāri (4)

  1. es redzejusi sito dzeku esmu,tik neatceros kur…

  2. Tas džeks tak ir Gulbenietis!

Jaunsleiņa mantinieks Kaminskis (1)Pašvaldību "orķestrim" jauns diriģents
Valsts apmaksāto studiju vietu sadale tradīciju varā (1)Darba tirgus prognozes valsts apmaksāto studiju vietu sadali ietekmē tikai daļēji
Draugiem Facebook Twitter Google+