Mobilā versija
Brīdinājums +10.5°C
Vitolds, Lolita, Letīcija
Otrdiena, 30. maijs, 2017
25. novembris, 2013
Drukāt

Vecpuišiem izdod viltus mīļotās sievietes aplikāciju

Autors: © berc - Fotolia.comAutors: © berc - Fotolia.com

Izlaista jauna aplikācija zvērinātiem vecpuišiem, kas rada iespaidu par otrās pusītes esamību un ļauj izvairīties no radu un draugu uzmācīgajiem jautājumiem, vēsta ziņu portāls “Orange News”.

“Neredzamās draudzenes” aplikācija paredzēta cilvēkiem, kuri vēl nevēlas dibināt ģimeni, taču nevar paciest tuvinieku tincināšanu par šo jautājumu.

Aplikācija sniegs “ticamus pierādījumus virtuālajā un reālajā pasaulē”, ka tās lietotājam ir partnere, raksta britu avīze “Metro”. Tā veiks telefona zvanus, atstās balss ziņojumus, ik pa laikam nosūtīs mazas dāvaniņas un pat iegūs draudzenes statusu sociālajā tīklā “Facebook”.

Rēķins par “Invisible Girlfriend” izmantošanu tiek sastādīts reizi mēnesī. Lētākais komplekts ar nosaukumu “Tikai sarunas” maksā 6,2 sterliņu mārciņas (5,2 latus) mēnesī, savukārt dārgākais variants “Gandrīz saderinājušies” ik mēnesi izmaksās 49,99 mārciņas (42,2 latus).

Kompānija patlaban strādā pie “Invisible Boyfriend” aplikācijas, kas paredzēta sievietēm. Taču abi varianti būs piemēroti arī homoseksuāliem lietotājiem.

Pievienot komentāru

Jauna džinsu mode: apakšmala atirusi un nevienādi nogriezta! (2)Džinsi ar nevienādu, atirušu apakšmalu ir karstākais šīs vasaras jaunums, ko modes blogeri jau pamanījušies nodēvēt par “jauno melno”.
Pacel kempingu nākamajā līmenī! Ģimenes ārsts un medmāsiņa uzceļ dizaina telti par 1,6 miljoniemPāris uzbūvēja apjomīgu 1,6 miljonus dolāru vērtu TELTS māju Kvīnslendas lietusmežā – un tagad guļ, skatoties uz zvaigznēm.
No iesācēja par lietpratēju: 5 padomi jaunajiem kaligrāfiemJa vēl nesen uz kaligrāfijas rakstiem lūkojāmies vēstures grāmatās un uzskatījām to par ko senatnīgu, tad jau tagad šī rakstības māksla ieguvusi teju vai modes lietas statusu.
Draugiem Facebook Twitter Google+