Mobilā versija
+5.2°C
Sarmīte, Tabita
Piektdiena, 9. decembris, 2016
25. novembris, 2013
Drukāt

Vecpuišiem izdod viltus mīļotās sievietes aplikāciju

Autors: © berc - Fotolia.comAutors: © berc - Fotolia.com

Izlaista jauna aplikācija zvērinātiem vecpuišiem, kas rada iespaidu par otrās pusītes esamību un ļauj izvairīties no radu un draugu uzmācīgajiem jautājumiem, vēsta ziņu portāls “Orange News”.

“Neredzamās draudzenes” aplikācija paredzēta cilvēkiem, kuri vēl nevēlas dibināt ģimeni, taču nevar paciest tuvinieku tincināšanu par šo jautājumu.

Aplikācija sniegs “ticamus pierādījumus virtuālajā un reālajā pasaulē”, ka tās lietotājam ir partnere, raksta britu avīze “Metro”. Tā veiks telefona zvanus, atstās balss ziņojumus, ik pa laikam nosūtīs mazas dāvaniņas un pat iegūs draudzenes statusu sociālajā tīklā “Facebook”.

Rēķins par “Invisible Girlfriend” izmantošanu tiek sastādīts reizi mēnesī. Lētākais komplekts ar nosaukumu “Tikai sarunas” maksā 6,2 sterliņu mārciņas (5,2 latus) mēnesī, savukārt dārgākais variants “Gandrīz saderinājušies” ik mēnesi izmaksās 49,99 mārciņas (42,2 latus).

Kompānija patlaban strādā pie “Invisible Boyfriend” aplikācijas, kas paredzēta sievietēm. Taču abi varianti būs piemēroti arī homoseksuāliem lietotājiem.

Pievienot komentāru

Gribi pilnībā mainīt stilu? Kā spert pirmo soli, iesaka stiliste Una BernatovičaLūdzu, pastāstiet, kas jādara, lai sieviete pilnībā mainītu savu stilu! Kā panākt efektu, lai neviens viņu vairs nepazīst? ILONA KULDĪGĀ
Pieci sejas kopšanas rituāli pārejai uz "ziemas laiku"Mainoties gadalaikiem, jāmaina sejas kopšanas paradumi.
LEGO Duplo - Konstruktori pašiem mazākajiem!Mazuļa dzīves periods ir īpašs, un to apzinās katra jaunā māmiņa. Viņas mazais iemācās pasauli, kuru mēs pazīstam un zinām, pilnīgi no
Draugiem Facebook Twitter Google+