Mobilā versija
Brīdinājums +12.5°C
Rodrigo, Rauls
Pirmdiena, 25. septembris, 2017
25. novembris, 2013
Drukāt

Vecpuišiem izdod viltus mīļotās sievietes aplikāciju

Autors: © berc - Fotolia.comAutors: © berc - Fotolia.com

Izlaista jauna aplikācija zvērinātiem vecpuišiem, kas rada iespaidu par otrās pusītes esamību un ļauj izvairīties no radu un draugu uzmācīgajiem jautājumiem, vēsta ziņu portāls “Orange News”.

“Neredzamās draudzenes” aplikācija paredzēta cilvēkiem, kuri vēl nevēlas dibināt ģimeni, taču nevar paciest tuvinieku tincināšanu par šo jautājumu.

Aplikācija sniegs “ticamus pierādījumus virtuālajā un reālajā pasaulē”, ka tās lietotājam ir partnere, raksta britu avīze “Metro”. Tā veiks telefona zvanus, atstās balss ziņojumus, ik pa laikam nosūtīs mazas dāvaniņas un pat iegūs draudzenes statusu sociālajā tīklā “Facebook”.

Rēķins par “Invisible Girlfriend” izmantošanu tiek sastādīts reizi mēnesī. Lētākais komplekts ar nosaukumu “Tikai sarunas” maksā 6,2 sterliņu mārciņas (5,2 latus) mēnesī, savukārt dārgākais variants “Gandrīz saderinājušies” ik mēnesi izmaksās 49,99 mārciņas (42,2 latus).

Kompānija patlaban strādā pie “Invisible Boyfriend” aplikācijas, kas paredzēta sievietēm. Taču abi varianti būs piemēroti arī homoseksuāliem lietotājiem.

Pievienot komentāru

Padomi ceļotājiem uz Āziju; mācies kaulēties, bet nebaro pērtiķus!Pēdējos gados arvien vairāk ceļotāju vēlas doties iepazīt Taizemi, Vjetnamu, Šrilanku, Indiju, kā arī citas Āzijas reģiona valstis. Kad Latvijā jau valda rudens vai ziema, šīs valstis lutina ar lieliskiem, saulainiem un īsteni vasarīgiem laika apstākļiem.
Draugiem Facebook Twitter Google+