VEFam Baltijas bronza 0

“VEF Rīga” basketbolisti svētdien Šauļos ar 92:75 pārliecinoši pārspēja mājiniekus “Šiauliai” vienību un izcīnīja Baltijas Basketbola līgas (BBL) bronzas medaļas, informē organizatori.

Numeroloģija un skaitļu maģija: kā jūsu tālruņa numurs ietekmē jūsu likteni un kad to mainīt? 27
“Jāklausās, ka esam šmaukušies.” Par netaisnību un piemaksām tiem pensionāriem, kuri strādājuši padomju laikā
Skabejeva ārdās: Krievijas propagandisti sašutuši par Trampa rīcību saistībā ar Ukrainu 5

Uzvarētāju rindās rezultatīvākais ar 24 gūtiem punktiem bija Antans Kavaļausks, bet komandas kapteinis Kristaps Janičenoks pretinieku grozā sameta 16 punktus. “Šiauliai” komandā 20 punktus guva Darjuss Gvezdausks, bet Latvijas basketbolista Raita Grafa rēķinā, kurš spēlē Šauļos, bija deviņi punkti un trīs atlēkušās bumbas zem groziem.

Spēles sākumā veiksmīgāki bija mājinieki, iegūstot nelielu pārsvaru. Cīņas 15. minūtē “Šiauliai” atradās vadībā ar 38:31, taču otrās ceturtdaļas pēdējo četru minūšu laikā “VEF Rīga” veica izrāvienu 15:0 un atpūtē ejot bija priekšā ar desmit punktiem – 50:40. Arī pēc atpūtas rīdzinieki kontrolēja cīņas gaitu, pārsvaru palielinot līdz vairāk kā 20 punktiem, beigās laukumā laižot arī tuvākos rezervistus un svinot pārliecinošu uzvaru ar 17 punktu pārsvaru.

Vēlāk svētdien plkst. 18 turpat Šauļos par BBL čempiontitulu cīnīsies Lietuvas basketbola labākie klubi – Kauņas “Žalgiris” un Viļņas “Lietuvos Rytas”. Jau ziņots, ka sestdien pusfināla spēlēs “Žalgiris” ar 117:64 uzvarēja “Šiauliai”, bet “Lietuvos Rytas” ar 89:61 uzveica “VEF Rīgu”.

Pērn “VEF Rīga” BBL čempionātā izcīnīja otro vietu.