×
Mobilā versija
Brīdinājums +22.4°C
Marija, Marika, Marina
Svētdiena, 22. jūlijs, 2018
28. oktobris, 2017
Drukāt

Veidojam tēlu! 25 aktuāli piemēri, kā pārvarēt sajūtu “nav ko vilkt mugurā!”

teli (1)

Gadās dienas (samērā bieži, vai ne?), kad tā vien gribas piesaukt veco teicienu, ka nav ko vilkt mugurā. Pat tad, ja esam rūpīgi un apdomīgi iegādājušās tā dēvētās apģērba bāzes lietas, šādas sajūtas ir vienkārši neizbēgamas. Tik ļoti, ka angliski tam ir izgudrots pat īpašs termins – “dresser’s block”. Nu, tāda kā radošā krīze…

Patiesība ir tāda, ka dažādus teju ideālus komplektus mainīgajam rudens laikam var radīt, izmantojot minimālu apģērba sastāvdaļu skaitu. Galvenais, zināt, kā tās interesanti un katru reizi mazliet atšķirīgi kombinēt.

Mums visām (zvēru pie mīļākās somiņas!) skapī ir pietiekami daudz lietu, kuras var apvienot desmitiem negaidītos veidos. Vienīgais, kā pietrūkst – mazliet iedvesmas, un to šodien mēģināsim iegūt, aplūkojot 25 stilīgus tēlus no dažādiem modes blogiem.

Lai tos atrastu, pārskatītas desmitiem vietņu. Ne katrs tēls ir novatorisks, bet tāds arī nebija mērķis. Tie ir stilīgi, pārdomāti piemēri, kā izveidot pārliecinošu stilu no lietām, kādas, visticamāk, ir arī kaut kur tava skapja dzīlēs.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+