Horoskopi un mistika
Horoskopi

Veiksme ļaus aizmirsties. Horoskops 25.jūnijam1

Dienas noskaņa

Veiksme ļaus aizmirsties, bet tikai uz brīdi, līdz atkal būs jānolaižas uz … vasarīgās zemes.

Auns

Pēc svētkiem gaida svarīgas lietas darāmas, bet, ja neveiksies, uzņemieties atbildību par kļūdām. Tas atmaksāsies, jo jūsu godīgumu novērtēs.

Vērsis

Jābeidz mētāšanās un jātiek skaidrībā, ko īsti vēlaties darba dzīvē un mīlas laukā. Kad tas būs skaidrs, tad iestāsies sirdsmiers.

Dvīņi

Draugi un radinieki jums sniegs atbalstu sadzīves problēmu risināšanā, bet vienalga jūs nomāks grūtsirdība. Tas gan būs tikai šodien.

Vēzis

Ir liels risks, ka darīsiet kaut ko pārāk strauji un tādējādi kaitēsiet pats savām interesēm un labklājībai. Labāk lieku reizi noskaitiet līdz desmit.

Lauva

Jūs jau zināt, ka galu galā visu atrisināt varat tikai jūs pats – meža ķēniņš un zvēru karalis.

Jaunava

Diena solās būt auglīga, bet, pārāk daudz uzņemoties, varat vadībai radīt nepareizu priekšstatu, ka tomēr netiekat ar darbiem galā.

Svari

Bez kompromisa meklēšanas un zināmas piekāpības jūsu dzīves svari var tik ļoti nosvērties uz vienu pusi, ka atpakaļceļa vairs nebūs.

Skorpions

Finanšu lietās lēmumi nekad nav jāpieņem spontāni, un jo īpaši tas attiecas uz jums tieši šajā dienā.

Strēlnieks

Mīlestībā jūs pavadīs veiksme, un tas ļaus kaut uz brīdi aizmirst par nomācošajām sadzīves problēmām. Jūs jau sen to esat pelnījis.

Mežāzis

Uzmanība visās lietās ir pamatlikums jūsu dzīvē, vai tas būtu darba, finanšu vai mājas dzīves jautājumos. Šajā ziņā šodien nekas nebūs citādi.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Viss vienā dienā – lieliska iepirkšanās, patīkama tikšanās ar senu paziņu, veiksme loterijā. Ja tas jums liekas par daudz, tad – pamostieties no sapņa.

Zivis

Neļaujiet, lai jūsu pārjūtīgā daba un īpaši izteiktā sirdsapziņa sagandē šo dienu. Atcerieties, ka jūs nevarat noturēt zemeslodi tikai uz saviem pleciem.

LA.lv