×
Mobilā versija
Brīdinājums +21.5°C
Alberts, Madis
Pirmdiena, 18. jūnijs, 2018
19. decembris, 2015
Drukāt

Vēl vajadzīgi ap 80 000 Vaišļas dzīvības glābšanai. Atbalsts dod spēku un “velk uz bimbu” (4)

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Jānis Vaišļa uz jahtas "Milda" klāja.

Savā Feisbuka lapā smagi saslimušais ceļotājs un radošā personība Jānis Vaišļa raksta saviem atbalstītājiem un ziedotājiem: “Paldies mani Mīļie, Dārgie un Cienījamie! Jūsu rūpes un laba centieni manī rada divejādas sajūtas – pirmā dod spēku cīņai un uzvarai, bet otrā – “pavelk uz bimbu” (arī lieli un spēcīgi vīrieši raud)…

Jūsu palīdzība man ir apliecinājums, ka cilvēku kopums ap mani nesastāv tikai no ierindas “latviešiem”, kuru mīļākais ēdiens ir latvietis.

Mana vecā un bojātā sirds pieņem šīs labās domas/vārdus/darbus un noglabā tos “pa tiešo uz dvēselē”, kur tie nepakļausies transplantācijai!

Paldies un priecīgus tuvojošos! Jūs apliecināt Jāņa Pliekšāna atziņu “Gūt var ņemot, gūt var dodot, dodot gūtais neatņemams.””

Informācija ziedot.lv 19. decembra pulksten 17.00. liecina, ka saziedotu 43 400 eiro no nepieciešamajiem 120 000 eiro.

Atgādinām, ka kopš 18.decembra pēcpusdienā parādījās informācija par Jāņa Vaišļas veselības stāvokli. Viņš sirgst ar sirds amiloidozi. Slimība atklāta pavisam nesen, un tā strauji progresē. Tuvāko četru nedēļu laikā viņam jāveic sirds transplantācija, citādi viņa izredzes izdzīvot strauji samazinās.

Steidzamības dēļ donors jāmeklē visā Eiropā. Lai viņu uzņemtu rindā uz transplantāciju kādā no Eiropas klīnikām un veiktu transplantāciju, nepieciešami 120 000 eiro.

Pievienot komentāru

Komentāri (4)

  1. Tad jau sanāk ,ka katrs kam veselības problēmas var lūgt lai ziedo!?

  2. es piemeeram gribu nomirt, ko man luugt??? Vai katram nav savs liktens? Bernus ir jaaglaabj!!!

Draugiem Facebook Twitter Google+