×
Mobilā versija
Brīdinājums +18°C
Līga
Sestdiena, 23. jūnijs, 2018
26. decembris, 2014
Drukāt

Vēlēšanu balsu pirkšanas lietās par aizdomās turamajiem atzītas vēl divas personas (2)

Foto: LETAFoto: LETA

12.Saeimas vēlēšanu balsu pirkšanas lietās Drošības policija (DP) par aizdomās turamajiem atzinusi vēl divas personas, aģentūra LETA noskaidroja DP.

Līdz ar to patlaban DP lietvedībā sešos kriminālprocesos aizdomās turamā statuss piemērots sešām personām. Vienam no aizdomās turamajiem pēc procesa virzītāja lūguma tiesa šomēnes kā drošības līdzekli piemērojusi apcietinājumu.

Jau ziņots, ka iepriekš DP aizdomās turamā statusu bija piemērojusi vēl vienai personai, taču lieta nesen tika nodota Latgales tiesu apgabala prokuratūrai, kura šai personai noteikusi apsūdzētā statusu.

Saistībā ar minētajiem sešiem kriminālprocesiem DP nopratinājusi teju 200 liecinieku.

Jau ziņots, ka DP sākusi kriminālprocesus par iespējamu 12.Saeimas vēlēšanu balsu pirkšanu par labu vairākām partijām vai to kandidātiem. DP joprojām nemin konkrētas partijas, kuru labā būtu notikusi balsu pirkšana, taču jau iepriekš izskanējis, ka viens no kriminālprocesiem ir par iespējamo balsu pirkšanu “Vienotības” deputāta Dzintara Zaķa labā.

Oficiāli nav zināms, vai Latgales tiesu apgabala prokuratūrai nodotajā lietā balsis varētu būt pirktas Zaķa labā. Šajā lietā iesaistītā persona esot Sakstagala puses iedzīvotājs Andrejs, kuru Latvijas Televīzijas raidījums “De facto” intervējis dažas dienas pēc vēlēšanām. Viņš raidījumam sacījis, ka pazīst deputātu Zaķi un ir balsojis par viņu, jo šis politiķis esot labs.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Turamais-cilvēks, kuru vajadzētu turēt aizdomās .
    Turētais – jau tiek turēts aizdomās.

  2. pie mums viss kā vienmer. sodis tiešos maksātājus, sodīs balu pārdevejus, tik deputāts zaķis būs balts un pūkains, kas tad viņam? viš ir tik pasutitājs un naudas devejs, viš jau tieši neko nedarija:) murgs ne likumība

Draugiem Facebook Twitter Google+