×
Mobilā versija
°C
Mirta, Ziedīte
Ceturtdiena, 19. aprīlis, 2018
15. aprīlis, 2014
Drukāt

Ventspilī aiztur vīrieti, kurš smagi sadūris savu dzīvesbiedri

stock.xchngstock.xchng

Ilustratīvs foto

Valsts policijas (VP) Kurzemes reģiona pārvaldes (KRP) darbinieki pirmdien, 14. aprīļa pēcpusdienā aizturēja vīrieti, kurš savstarpēja konflikta laikā sadūris savu dzīvesbiedri, informē VP KRP.

Sieviete ar smagiem miesas bojājumiem nogādāta slimnīcā. Aizturēšanas laikā policijas darbinieks pielietoja šaujamieroci, jo vīrietis ar nazi uzbruka arī viņam.

VP KRP klāsta, ka pirmdien ap plkst. 07:25 Ventspilī, Inženieru ielā, uz ielas pie kāda nama kāpņu telpas 1946. gadā dzimis vīrietis nodarījis miesas bojājumus savai sievai, 1963. gadā dzimušai sievietei. Cietusī pēc notikušā ar durtām brūcēm nogādāta slimnīcā Ventspilī, bet vēlāk pārvesta uz slimnīcu Rīgā. Policijā par notikušo uzsākts kriminālprocess.

Mērķtiecīgas aizturēšanas operācijā piedalījās gan VP KRP Ventspils iecirkņa darbinieki, gan Pašvaldības policija. Plkst.16:45 Ventspilī, Aizsaules ielā, policija aizturēja par smaga nozieguma izdarīšanu aizdomās turēto vīrieti.

Aizturēšanas laikā varmāka ar nazi savainoja gan sevi, gan uzbruka policijas darbiniekam. Saskaņā ar likumu “Par policiju” policistam nācās pielietot dienesta šaujamieroci, izdarot brīdinājuma šāvienu gaisā un mērķtiecīgu šāvienu uzbrucējam labajā rokā. Par notikušo notiek pirmstiesas izmeklēšana kriminālprocesā.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+