“Mēness aptiekas” farmaceite Jolanta Bernupe saņēmusi Veselības ministrijas pateicību 4

Par nozīmīgu ieguldījumu iedzīvotāju veselības aprūpē “Mēness aptiekas” farmaceite, aptiekas vadītāja Jolanta Bernupe saņēma Veselības ministrijas Pateicības rakstu.

Reklāma
Reklāma
10 produkti, kas “svilina taukus” un paātrina vielmaiņu
Krimināls
“Viens no bērniem pēkšņi kļuva apātisks, neierasti neaktīvs…” Mārupes pamatskolā 1. klases skolnieks saindējies ar morfija/opiātu grupas medikamentiem
Kokteilis
7 datumi, kuros dzimuši izredzētie: visticamāk, viņi nenojauš par kādu apslēptu talantu 7
Lasīt citas ziņas

“Ir tādi cilvēki, pie kuriem gribas atgriezties, jo piesaista tā īpašā gaisotne, ko viņi ap sevi rada. Patiesa laipnība un ieinteresētība ir  vērtība visos laikos. Viņa palīdz brīžos, kad cilvēks negaidīti saskaras ar sāpēm, gadiem cīnās ar hroniskām kaitēm vai dzīvo ar sarežģītu diagnozi, kurai nepieciešama īpaša ārstēšana un medicīniskā aprūpe. Pie Jolantas vēršas, ja  apdedzināts pirksts vai ir pēkšņa alerģija, nepieciešami plāksteri, līdzeklis pret sāpēm vai kuņģa darbības traucējumiem… Visi zina – Jolanta uzklausīs, izvērtēs radušos situāciju un ieteiks pareizo rīcības algoritmu, nepieciešamos bezrecepšu preparātus. Ja būs nepieciešams, ieteiks doties pie ārsta. Viņa precīzi izskaidro, kā viens vai otrs preparāts iedarbojas, kā tas jālieto, kurās diennakts stundās to labāk darīt. Farmaceite ne tikai lieliski pārzina visas farmaceitsikās aprūpes nianses, bet prot šīs zināšanas pielietot attiecībā uz katru individuāli, ņemot vērā personīgos apstākļus un situāciju,” tā atzinuši aptaujātie Ķekavas novada iedzīvotāji.

“Palīdzība katram aptiekas apmeklētājam un dziļa ieinteresētība viņa veselības problēmu un vajadzību risināšanā raksturo Jolantu Bernupi.  Farmaceite prot darba ikdienā atgādināt par profilakses svarīgumu, sniegt maksimāli daudz nepieciešamās informācijas par ārsta izrakstītajiem medikamentiem un uzrunāt cilvēkus tā, lai viņi ieklausītos un pildītu ārsta un farmaceita padomus. Mēs uzņēmumā ar to lepojamies un saskatām, ka augstais nozares ministrijas novērtējums veicina kā farmaceitiskās aprūpes vērtību vietējā Pierīgas iedzīvotāju kopienā, tā arī spēcina profesijas nozīmīgumu mūsu sabiedrībā,” par Veselības ministrijas pateicību kolēģei gandarīta “Mēness aptiekas” valdes locekle, farmaceite Jeļena Petrišina.

CITI ŠOBRĪD LASA

“Kā farmaceite palīdzu cilvēkiem paša vērtīgākā – veselības – saglabāšanā. Tāpēc lepojos ar savu darbu un mūsu aptieku. Profesionālās zināšanas, pedantisms, pašdisciplīna, augsta motivācija un ne ēnas no vienaldzības, tie ir priekšnoteikumi, rūpējoties par veselību. Manuprāt, šāds augsts farmaceita darba novērtējums ir svarīgs, apliecinot to kā nozīmīgu posmu iedzīvotāju ceļā uz veselību, tas ir gan mana, gan kolēģu kopīgā darba novērtējums, kas patiesi iedvesmo,” saka “Mēness aptiekas” farmaceite, aptiekas vadītāja Jolanta Bernupe.

Jolanta Bernupe ir “Mēness aptiekas” vadītāja dzimtajā Ķekavā, kur vai katram vairāk nekā 30 darba pieredzes gadu laikā ir palīdzējusi, sniegusi farmaceitisko aprūpi, savā darbā realizējot dzīves formulu – strādāt rūpējoties par cilvēkiem. Savulaik sākusi darbu aptiekā kā farmaceita asistente, tagad viņa savā novadā nozīmīgas aptiekas kolektīva darbu.

Apbalvojumu svinīgā Veselības ministrijas rīkotā Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas dienas gaisotnē pasniedza, godinot medicīnas nozares darbinieku ieguldījumu veselības aprūpē Latvijas iedzīvotājiem. Pēc svinīgā pasākuma farmaceite kopā ar kolēģiem nolika ziedus pie Brīvības pieminekļa.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.