Sports
Citi sporta veidi

Vērtīga informācija pirms Maira Brieža cīņas jeb kā neiekulties lielās nepatikšanās3


Mairis Briedis (pa labi) un Oleksandrs Usiks.
Mairis Briedis (pa labi) un Oleksandrs Usiks.
foto: LETA

Arvien tuvāk nāk vakars, kad Latviju pārņems boksa mānija – Mairis Briedis 27. janvārī “Arēnā Rīga” Pasaules boksa supersērijas pusfinālā cīnīsies ar ukraini Oleksandru Usiku.

Pirms tās svarīgi ņemt vērā brita Kreiga Fostera pieredzi, jo televīzijas kompānija “Sky” vēlas no viņa piedzīt 85 tūkstošu sterliņu (aptuveni 96 tūkstoši eiro) mārciņu lielu kompensāciju.

Pagājušā gada aprīlī Londonā brits Antonijs Džošua boksējās ar ukraini Vladimiru Kļičko, uzvarot ar tehnisko nokautu 11. raundā. Fosters samaksāja “Sky” 19,95 mārciņas, lai varētu cīņu vērot tiešraidē. Bija uzaicināta arī draugu kompānija, vīri iemalkoja kādu grādīgo dzērienu. Viens no viņa draugiem paņēma namatēva planšetdatoru un cīņu tiešsaistes režīmā ievietoja “Facebook”, kur tai pieslēdzās 4250 cilvēku. “Sky” aprēķināja potenciāli neiegūtos ienākumus un aptuveno summu vēlas piedzīt no Fostera.

Saistītie raksti

““Sky” pieprasa, lai atklāju visus cilvēkus, kas tovakar bija pie manis, taču es to negrasos darīt. Viņi vēlas šo padarīt par paraugprāvu. Zinu, ka rīkojāmies nepareizi, neapturēju draugu. Taču es tikai skatījos boksu, nekādu naudu nepelnīju. Esmu vienkāršs puisis, kurš ar draugiem bija paņēmis pāris dzērienus. Es jau esmu atvainojies un teicu, ka bijām iedzēruši,” stāsta Kreigs Fosters, kurš sākotnēji piekrita kompānijas advokātu piedāvājumam samaksāt sodu 5000 mārciņas, nevis 85 tūkstošus, ja notiks tiesu darbi. Taču tagad Fosters plāno tiesāties un iet uz pilnu banku.

Kopumā “Facebook” nelegāli šīs cīņas pārraidi vērojuši ap 400 tūkstošiem interesentu, vēsta britu mediji.

Maira Brieža un Oleksandra Usika cīņa būs vērojama viaplay.lv un šis prieks maksās 9,99 eiro, bet izplatīt to sociālajos tīklos, kā liecina brita pieredze, nav ieteicams. Tā būs cīņa par iekļūšanu Pasaules boksa supersērijas finālā un divām čempionu jostām – Pasaules boksa padomes (WBC) un Pasaules boksa organizācijas (WBO) jostu, kas šobrīd pieder attiecīgi latvietim un ukrainim.

[yesnopoll background=”#ff9c51″]

LA.lv