Mobilā versija
-0.3°C
Meta, Sniedze
Piektdiena, 2. decembris, 2016
6. februāris, 2014
Drukāt

Vētra rada haosu Lamanša apvidū

Foto - AFP/LETAFoto - AFP/LETA

Spēcīga vēja un lietus dēļ Britānijā bez elektrības palikuši tūkstošiem māju Anglijas dienvidrietumos un Velsā, elektroapgāde nopietni traucēta arī Bretaņas apgabalā Francijā.

Visā Francijas Atlantijas okeāna piekrastē izsludināta trauksme, un traucēta arī satiksme pāri Lamanšam. Anglijā traucēta vilcienu satiksme un slēgtas vairākas dzelzceļa līnijas. Velsā kritušo koku dēļ slēgti vairāki galvenie ceļi. Lai izvērtētu situāciju, sasaukta Britānijas valdības drošības komitejas COB-RA sanāksme. Britu meteorologi prognozē spēcīgu lietu arī turpmākās dienas, tādēļ septiņos apgabalos izteikti brīdinājumi par potenciāliem plūdiem, kas var būt bīstami dzīvībai. Francijas Atlantijas okeāna piekrastē Bretaņas apvidū vēja ātrums brāzmās sasniedza 150 kilometrus stundā (42 metrus sekundē). Slikto laikapstākļu dēļ uzņēmums “Brittany Ferries” atcēlis daļu no prāmju reisiem starp Franciju un Spāniju, kā arī starp Franciju un Britāniju.

Pievienot komentāru

Poliju piemeklējis spēcīgs sniegputenis; daudzviet bloķēti ceļiSpēcīga sniegputeņa dēļ piektdien Polijā aptuveni 180 000 mājsaimniecību palikušas bez elektroapgādes un daudzviet valstī ceļus nobloķējuši nolūzuši koki.
Ceļā uz SKS pazudis Krievijas kravas kuģisĪsi pēc pacelšanās ceturtdien pazudis Krievijas bezpilota kravas kuģis, kam bija jānogādā Starptautiskajā Kosmosa stacijā (SKS) 2,5 tonnas liela krava, tostarp pārtika
Draugiem Facebook Twitter Google+