×
Mobilā versija
Brīdinājums +12.3°C
Ludmila, Laimdots, Laimiņš
Piektdiena, 22. jūnijs, 2018
18. septembris, 2012
Drukāt

VID aicina anulēt licences sešām taksometru kompānijām Rīgā

Foto - LETAFoto - LETA

Valsts ieņēmumu dienests (VID) aicinājis Rīgas domes (RD) Satiksmes departamentu izskatīt jautājumu par licenču anulēšanu sešām taksometru kompānijām Rīgā, aģentūrai BNS apstiprināja VID Nodokļu kontroles pārvaldes direktores vietniece Dace Vīns.

VID vēstulē RD Satiksmes departamentam informē, ka pēc pārbaužu veikšanas par 2010. un 2011.gadu vairākās taksometru kompānijās Rīgā secināts, ka taksometru uzņēmumi “Transportu grupa Rīgas Taxi”, “Elite Taxi”, “Apvienība Taxi”, “Taxi”, “Ormanis Taxi” un “STO” nepilnīgi uzskaita ieņēmumus, nodarbina darbiniekus bez darba līgumiem, nepilnīgi uzskaita nostrādāto darba laiku un darbiniekiem aprēķina darba algas, kas ir zem vidējā algu līmeņa taksometru pārvadājumu jomā, un tādēļ VID aicinājis izskatīt jautājumu par izsniegto licenču pasažieru pārvadāšanai ar taksometriem anulēšanu.

RD Satiksmes departamenta komunikācijas speciāliste Una Ahuna-Ozola aģentūrai BNS norādīja, ka otrdien tiek sasaukta Pasažieru komercpārvadājumu licencēšanas komisijas ārkārtas sēde, kurā ir paredzēts lemt, kā reaģēt uz VID vēstuli.

Vieglo taksometru pakalpojuma sniedzējiem pasažieri ir jāpārvadā atbilstoši tam tarifam, ko pārvadātājs ir apstiprinājis Rīgas domes Pasažieru komercpārvadājumu licencēšanas komisijā.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+