×
Mobilā versija
Brīdinājums +14.3°C
Rasma, Rasa, Maira
Trešdiena, 20. jūnijs, 2018
16. aprīlis, 2017
Drukāt

VID ģenerāldirektora vietniece Narnicka pērn algā saņēmusi 37 464 eiro (15)

Valsts reģionālās attīstības aģentūras direktora vietniece e-pārvaldes jautājumos Vita Narnicka preses konferencē informē par iespēju iesniegt iesniegumu valsts un pašvaldību iestādēm elektroniski vienotajā valsts un pašvaldību e-pakalpojumu portālā "www.Latvija.lv". Foto - LETAValsts reģionālās attīstības aģentūras direktora vietniece e-pārvaldes jautājumos Vita Narnicka preses konferencē informē par iespēju iesniegt iesniegumu valsts un pašvaldību iestādēm elektroniski vienotajā valsts un pašvaldību e-pakalpojumu portālā "www.Latvija.lv". Foto - LETA

Valsts ieņēmumu dienesta (VID) ģenerāldirektora vietniece un Informātikas pārvaldes direktore Vita Narnicka pērn darba algā saņēmusi 37 464 eiro, liecina Narnickas valsts amatpersonas deklarācija par 2016.gadu.

VID ģenerāldirektora vietnieces amatā Narnicka tika iecelta 2016.gada 6.jūnijā. Līdz tam kopš 2013.gada 25.aprīļa Narnicka bija Informātikas pārvaldes direktore.

Papildus darba algai Narnicka pērn saņēmusi arī 1169 eiro no Lauku atbalsta dienesta, kā arī 1005 eiro kā ienākumus no saimnieciskās darbības. Kā skaidrots deklarācijā, Narnickai pieder bišu drava un viņa nodarbojas ar biškopību.

Narnicka deklarējusi 1000 eiro skaidras naudas uzkrājumus, kā arī 1100 eiro bezskaidras naudas uzkrājumus AS “Citadele banka” un 600 eiro bezskaidras naudas uzkrājumus AS “DNB banka”.
VID ģenerāldirektora vietniece ir deklarējusi arī parādsaistības 27 391 eiro apmērā. Kā norādīts deklarācijā, viņa kopā ar brāli iegādājusies īpašumu Lēdmanes pagastā. Narnicka ir kredīta ņēmēja, bet brālis galvotājs, savukārt kredīta maksājumi tiek veikti kopīgi.

Narnicka ir arī izsniegusi aizdevumu 9028 eiro apmērā.

Narnickas īpašumā ir zeme Tīnūžu pagastā un dzīvoklis Salaspilī, bet kopīpašumā – zeme Salaspilī, kā arī zeme un ēka Lēdmanes pagastā.

Tāpat Narnickas īpašumā ir arī 2008.gada izlaiduma vieglais automobilis “Renault Megane Scenic”.

Pievienot komentāru

Komentāri (15)

 1. latvijasburzuazija

 2. Par neko nedarīšanu. Un atbildība nekāda alga gan pārsniedz pieredzi un mācēšanu šai slotai.

  • Es “šo slotu” pazīstu, jaušu,ko viņa māk, zina, redzu, ko var un daudz domāju par atbildību,kas gulstas uz viņas pleciem.
   Kāda ir Tava atbildība, rakstot šo komentāru, ja nepazīsti šo cilvēku? Ja pazīsti, man žēl, ja tiešām visu redzi tā, kā uzrakstīji.

 3. ta ir tautas apzaksana ka var nopelnit tadu naudu un ko vina ir izdarijusi LATVIJAS laba lai maksatu nenormalu algau vinai NARNICKAI un drosi ka visi ienemuma dienesta darbiniekiem ir parspiletas algas valdibai vienreiz vajadzetu atjektiesno mezonigan algam un noteikt griestus no 1000-2000 ero un lai macas izdzivot ka dzivo lielaka dala tautas ar saviem 300-400 ero

 4. Būtu labi ja visi latvijā varetu tā dzivot un bernus ražotu ,un labklajiba butu ,bet te tik viens ierēdnis atkal uzdzivo

 5. tad,ko var secinat no tā?Ja tāda alga vid darbiniegiem,tad par enu ekonomikas apkarosanu nav ne runas,t a lai zel un plaukst

 6. PAR KO ,?NEKO NEREDZU KA KAS MAINITOS UZ LABO PUSI VISI BLEZI SEZ SILTAS VIETAS

 7. Soda bataljons, slepkavas!

 8. Ja VID aplaupa mūs visus, kāpēc neaplaupa šo personu ?

 9. Ejam visi strādāt uz VID!

  • Nerunā tik daudz, bet ej un strādā! Pēc tam varēsi pastāstīt, kās tas ir, neko nedarīt un saņemt naudu. Uz priekšu. Tur noteikti ir brīvas vakances.

 10. Izlasot šo, es jūtu tikai pazemojumu.

 11. ha ko viņa tādu dara par tādu algu uz čaka jāstāv būtu

 12. 37464 /12=3122 nav slikti, tikai vai adekvāti un par ko!!!

Draugiem Facebook Twitter Google+