×
Mobilā versija
Brīdinājums +19.9°C
Leontīne, Lonija, Ligija, Leokādija
Trešdiena, 23. maijs, 2018
6. jūnijs, 2016
Drukāt

VIDEO: Brexit – britiem apnikuši Austrumeiropas imigranti. LNT speciālreportāžas no 6. jūnija! (5)

Foto - EPA/LETAFoto - EPA/LETA

Bijušā Londonas mēra Borisa Džonsona "Brexit" kampaņas autobuss, uz kura uzrakstīts, ka Apvienotā Karaliste nedēļā maksā Eiropas Savienībai 350 miljonus mārciņu. Patiesībā divreiz mazāk – ap 161 miljonu.

Briti ir bīstami tuvu, lai pateiktu Nē vienotai Eiropai.

Lielbritānijā dzīvojošie latvieši satraucas par iespējamo padzīšanu un pabalstu noņemšanu. Daļa citu latviešu tagad steigā kārto britu pilsonību un pastāvīgā iedzīvotāja kartes, lai nepieredzētu nepatīkamus pārsteigumus pēc referenduma.

Kādus draudus Lielbritānijas izstāšanās no Eiropas Savienības var radīt mūsu tautiešiem?

Atbildes skaidrosim no 6. jūnija LNT Ziņās pulksten 20.00 Ulda Āboliņa speciālreportāžās no Londonas, Bostonas, Spaldingas un Mančestras.

Pievienot komentāru

Komentāri (5)

  1. Protams ,latvieši arī ir mazizglītoti ļautiņi un pakļauti baru vadošai idejai. Lielbritānijai pametot ES lielas pārmaiņas strādājošiem ES pilsoņiem nebūs tā pat kā britiem ES. Citādāk ,uzņēmejdarbībai. Smieklīgākais ,ko tad darīs ar tām ražotnēm kuras nodarbina tās 700.000 poļu ,lietuviešu ,latviešu,čehu ,ungāru ,horvātu,vācu darba rokas un darba tikums. Vai pakistānieši ,alžīrieši ,marokāņi ,ēģiptieši,afgāņi, āfrikāņi ?
    Nē ! Vai tad briti ies vergot par 1250-1450 GBP/mēnesī ( sterliņ mārciņām)? Kurš tad ?

  2. Un citi imigranti nez kāpēc viņiem netraucē..

  3. Norāda cik mazizglītota ir Lielbritānijā mītošā latviešu sabierība.Avīzes nelasa tendencēm līdzi neseko ,pārtiek no tāko viena tante teica. Pat arī ja GB izies no ES valstu pilsoņiem tas neko nemainīs tāpat kā GB strādājošiem pilsoņiem ES. Jā, britiem ir apnikuši POĻU viestrādnieku pārņemtās mazpilsētas kurās vairs angļu mēle neskan ! Drīzumā sekos Bulgārija un Rumānija ar iespējamu 1,2 milj. romu pienesuma problēmu. Tad pavisma niecīga šķiet 334.000 ikgadējā ārpus ES migrantu radītie rekordi. Briti rekīna ka no 5,6milj.neetnisko iedzīvotāju(10%) apjoms 10 gadē var viegli dubultoties.

  4. xYz te kas, komentus nevar apskatīt vispirms tos nepievienojot!

Draugiem Facebook Twitter Google+