Mobilā versija
+3.7°C
Daina, Dainis, Dainida
Svētdiena, 23. oktobris, 2016
8. jūlijs, 2016
Drukāt

VIDEO: Dēlam traģēdijas vieta joprojām raisa nepatīkamas emocijas; mātes nāvē vainoto šoferi attaisno

Foto no videoFoto no video

Automašīna uz ielas nāvējoši notrieca sievieti, taču, par spīti fotogrāfijām no avārijas vietas, viņas dēlam nav izdevies pierādīt šofera vainu, vēsta TV3 raidījums “Bez Tabu”.

Pagājuši divi gadi kopš traģiskā nelaimes gadījuma Valmierā, kurā autovadītājs uz gājēju pārejas nāvējoši notrieca sievieti. Sievietes dēls atzīst, ka avārijas vieta joprojām viņam uzdzen nepatīkamas emocijas un ikreiz, pabraucot tai garām, viņš piever acis.

Diemžēl mēģinājumi pārsūdzēt lēmumu, kas pierādītu šofera vainu, nav bijuši veiksmīgi. Proti, neesot pietiekamu pierādījumu, ka sieviete notriekšanas brīdī atradusies uz gājēju pārejas. Lai gan aculiecinieku uzņemtajās fotogrāfijās redzama sievietes kurpe turpat netālu no gājēju pārejas.Savukārt citā fotogrāfijā pēc operatīvo dienestu atbraukšanas redzams, ka tā jau ir paņemta.

Vairāk pievienotaajā video:

Pievienot komentāru

Nosauc Latvijas turīgākās biedrības - Latvijas Futbola federācija līderosBiedrības ar vislielākajiem ieņēmumiem 2015. gadā bija Latvijas Futbola federācija (LFF), Latvijas Sarkanais Krusts (LSK) un Latvijas Olimpiskā komiteja (LOK), liecina SIA "Firmas.lv" un nacionālās informācijas aģentūras LETA izdevumā "Latvijas biznesa gada pārskats 2016" publiskotais Latvijas finansiāli turīgāko biedrību "Top 100".
Dabas saimniecību "Lielkrūzes" piemeklējusi postoša ugunsnelaime (6)Vakar plašs ugunsgrēks bija izcēlies Jaunpiebalgas pagasta ekosaimniecībā "Lielkrūzes", kur aizdegās vairākas saimniecības ēkas un viesu mājas jumts.
Draugiem Facebook Twitter Google+