Mobilā versija
Brīdinājums +0.9°C
Austris
Svētdiena, 22. janvāris, 2017
8. jūlijs, 2016
Drukāt

VIDEO: Dēlam traģēdijas vieta joprojām raisa nepatīkamas emocijas; mātes nāvē vainoto šoferi attaisno

Foto no videoFoto no video

Automašīna uz ielas nāvējoši notrieca sievieti, taču, par spīti fotogrāfijām no avārijas vietas, viņas dēlam nav izdevies pierādīt šofera vainu, vēsta TV3 raidījums “Bez Tabu”.

Pagājuši divi gadi kopš traģiskā nelaimes gadījuma Valmierā, kurā autovadītājs uz gājēju pārejas nāvējoši notrieca sievieti. Sievietes dēls atzīst, ka avārijas vieta joprojām viņam uzdzen nepatīkamas emocijas un ikreiz, pabraucot tai garām, viņš piever acis.

Diemžēl mēģinājumi pārsūdzēt lēmumu, kas pierādītu šofera vainu, nav bijuši veiksmīgi. Proti, neesot pietiekamu pierādījumu, ka sieviete notriekšanas brīdī atradusies uz gājēju pārejas. Lai gan aculiecinieku uzņemtajās fotogrāfijās redzama sievietes kurpe turpat netālu no gājēju pārejas.Savukārt citā fotogrāfijā pēc operatīvo dienestu atbraukšanas redzams, ka tā jau ir paņemta.

Vairāk pievienotaajā video:

Pievienot komentāru

Slokas karjerā pazūd divi profesionāli nirēji (3)Jau otro dienu pie Slokas karjera vērojama liela operatīvo dienestu rosība. Pierīgas iecienītākajā nirēju treniņu vietā bez pēdām pazuduši divi profesionāli nirēji,
Draugiem Facebook Twitter Google+