Latvijā
Kriminālziņas

VIDEO. Iedzīvotāji domāja, ka pastrādāta slepkavība…Pie Dzelzavas ielas mājas atrod līķi0

Ekrānuzņēmums no LNT raidījuma “Degpunktā” video.

Ceturtdienas pēcpusdienā “Degpunktā” saņēma ziņu no Rīgas Purvciema mikrorajona iedzīvotājiem, ka Dzelzavas ielā esot izdarīta slepkavība un pa logu izgrūsts kāds pusmūža vecuma vīrietis. Fakts par cilvēka bojāeju tiešām apstiprinājās, taču informācija par nonāvēšanu neguva apstiprinājumu, šovakar vēstīja LNT raidījums “Degpunktā”.

Pie Dzelzavas ielas 35. nama mājas sētnieks bija spiests slaucīt asinis, lai cilvēkiem, kas pēc darbdienas nāks mājās, nebūtu redzams nepatīkams skats… Ap plkst. 13.00 dienā no ēkas devītā stāva logiem esot izkritis apmēram 50 gadus vecs vīrietis, kurš piezemējies uz kāpņu telpas nojumes pašas malas, bet pēc tam novēlies uz lieveņa tieši pie namdurvīm.

“Lūk, skārds saliecies, skaties! Bet neviens nezina, kas viņš ir, viņš te nedzīvoja,” tā raidījumam stāsta kāds vietējais iedzīvotājs.

Vietējie slavē mediķu darbu, kuri pat acīmredzami bezcerīgā situācijā centušies vīrieti glābt: “Ātrā palīdzība te gribēja viņu reanimēt. Tā kā atdzīvināt, bet nespēja. Acīmredzot atsitās ar galvu vai… Bet, ja pat ja viņš nokristu no nojumes, ar galvu atsistos, beigas tā vai šā būtu,” pieļauj vietējais iedzīvotājs.

Plašāk pievienotajā video.

LA.lv